Huawei Watch GT 5 Pro 42mm
Huawei Watch GT 5 Pro 42mm
Huawei Watch GT 5 Pro Active White (Jana-B29F) | 55020DRB | 6942103134302Vaata lisaks |
|
421.70 €
|
Poodi enter24.eu |
Huawei Smartwatch Huawei Watch GT 5 Pro Active Biały (Jana-B29F)Vaata lisaks |
|
440.41 €
|
Poodi percte.eu |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-15 14:22
! Teata veast| Bränd | Huawei |
| Kategooria | Spordikellad |
| Toote tüüp | Nutikellad |
| Kuva tüüp | AMOLED |
| Garantii | 24 |
| Kaitseaste (IP) | IP69K |
| Tööaeg täislaetud akuga | 7 |
| Kaubamärk | Huawei |
| Ühilduvad tootjad | Universaalne |
| Rihma värv | Valge |
| Ekraan | + |
| Värv | Valge |
| Mudel | 42 mm |
| Erikaitse | Tolmukindel |
| Kollektsioon | Watch Gt 5 Pro |
| Ekraani suurus | 1.32 |
| Operatsioonisüsteemide (OS) versioonide tugi | Android 9.0 või uuem iOS 13.0 või uuem |
| Kaal | 44 |
| Käevõru materjal | Fluoroelastomeer |
| Funktsioonid | Südame löögisageduse mõõtur |
| Ühildub operatsioonisüsteemidega | iOS |
| Laadimisviis | Magneetlaadimine |
| Ühilduvad mudelid | iPhone |
| Mõeldud | Universaalne |
| Käevõru mõõtmed (kõrgus x laius) | 120-190 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | HarmonyOS |
| Resolutsioon | 466 x 466 |
| Aku maht | 323 |
| Liidesed | Bluetooth |
| Vaata lisaks | |












































