Apple Watch SE 40mm
Apple Watch SE 40mm
Apple Watch SE 3 MEH94ET/A nutikell, 40mm GPS, must alumiiniumVaata lisaks |
|
237.00 €
|
Poodi areaal.ee |
Apple Watch SE 3 GPS 40mm Midnight alumiiniumkorpusega ja Midnight spordirihmaga..Vaata lisaks |
|
238.11 €
|
Poodi enter24.eu |
Nutikell Apple Watch SE 3 GPS 40mm Starlight Aluminium Case with Starlight Sport..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
240.46 €
|
Poodi bigbox.ee |
Apple Watch SE 3 40mm Midnight / Midnight Sport Band - S/ Mkiire tarne 2-3 tööpäevaga, 0% liising 40.08Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
240.46 €
|
Poodi rde.ee |
Apple Watch SE 3 (2025) GPS 40mm Mindnight Alu Case, Midnight Sport Band S/M EU ..Vaata lisaks |
|
244.37 €
|
Poodi percte.eu |
Apple Watch SE 3 (2025) GPS 40mm Mindnight Alu Case, Midnight Sport Band S/M EU ..Vaata lisaks |
|
247.98 €
|
Poodi eestipoisid.eu |
Apple Watch SE 3 (2025) GPS 40mm Starlight Aluminium Case with Sport Band S/M St..Vaata lisaks |
|
261.62 €
|
Poodi dakauf.eu |
APPLE Watch SE 3 GPS 40mm musta alumiiniumkorpusega ja musta sportrihmaga S/MVaata lisaks |
|
275.80 €
|
Poodi smartech.ee |
Apple Watch SE 3 (2025) GPS 40mm Mindnight Alu Case, Midnight Sport Strap M/L EU..Vaata lisaks |
|
275.86 €
|
Poodi alfashop.ee |
Apple Watch SE 3 GPS + Cellular 40mm Midnight Aluminum Case with Midnight Sport .. |
|
318.30 €
|
Poodi multo.eu |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-18 05:46
! Teata veast| Bränd | Apple |
| Kategooria | Spordikellad |
| Toote tüüp | Nutikellad |
| Kuva tüüp | Retina LTPO OLED |
| Mälumaht | 32 GB |
| Garantii | 24 |
| Tööaeg täislaetud akuga | 0.75 |
| Kaubamärk | Apple |
| Ühilduvad tootjad | Apple |
| Rihma värv | Beež |
| Ekraan | + |
| Värv | Pruunikas |
| Erikaitse | Niiskuskindel |
| Kollektsioon | Watch SE GPS 44mm |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | watchOS 11 |
| Ekraani suurus | 1.78 |
| Operatsioonisüsteemide (OS) versioonide tugi | iOS |
| Kaal | 32.9 |
| Käevõru materjal | Sünteetiline kumm |
| Funktsioonid | Güroskoop |
| Ühildub operatsioonisüsteemidega | iOS |
| Laadimisviis | Magneetlaadimine |
| Ühilduvad mudelid | Nutitelefonid (iOS 18 ja uuem) |
| Mõeldud | Universaalne |
| Käevõru mõõtmed (kõrgus x laius) | 140–245mm |
| Värvi nimi | Starlight Aluminium |
| Installitud operatsioonisüsteem | watchOS 11 |
| Resolutsioon | 368 x 448 |
| Keel | Inglise |
| Rihma tüüp | Spordivõru |
| Aku maht | 150 |
| Liidesed | Bluetooth 5.3 |
| Vaata lisaks | |


































































