Panasonic Lumix DC-GH6
Panasonic Lumix DC-GH6
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2025-11-28 17:02
! Teata veast| Bränd | Panasonic |
| Kategooria | Digikaamerad |
| Toote tüüp | Hübriidkaamerad |
| Bluetooth-liides | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | - |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@60fps |
| Kaubamärk | Panasonic |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | DC-GH6M + Lumix G Vario 12-60mm f/3.5-5.6 Asph. Power O.I.S |
| Pikkus | 138.4 |
| Laius | 99.6 |
| Kaal | 823 |
| Videofailide formaadid | MOV |
| Patareid | Li-ion |
| Toide | Aku |
| Videoproportsioon | 17:9 |
| Diafragma | f/3.5-5.6 |
| Seeria | Lumix G |
| Kõrgus | 100.3 |
| Ekraani diagonaal | 3 |
| Puutetundlik ekraan | + |
| Anduri tüüp | Live MOS |
| Megapikslite arv | 25.21 |
| Fookuse kaugus | 12 |
| Kaamera tundlikkus (ISO) | 25600 |
| Sensori suurus | 17.3 x 13 mm |
| Valge värvi bilanss | AWB / AWBc / AWBw / päevavalgus / pilvine / vari / hõõglamp / välklamp / valge säte 1, 2, 3, 4 / värvitemperatuuri seadistus 1, 2, 3, 4 |
| Maksimaalne eraldusvõime | 5776 x 4336 |
| Optika | Panasonic Lumix G Vario 12-60mm f/3.5-5.6 Asph. Power O.I.S |
| Käsitsi fokuseerimine | + |
| Autofokuseerimine | + |
| Autofokuseerimise tüüp | Autofokuseerimine kontrasti tuvastamisega |
| Videootsija | On (elektrooniline pildiotsija) |
| Särituse kompenseerimine | ±5 EV sammuga 1/3 EV |
| Katiku kiirus | 1/32000 - 60 s. |
| Võimalus ühendada väline välk | + |
| Välk | Puudub |
| Pildi stabiliseerimine | + |
| Pildistamisrežiimid | 4K |
| Ekraani eraldusvõime punktides | 1840000 |
| Keeratav ekraan | + |
| Mikrofon | On (Stereo) |
| 3D-pildistamine | - |
| Pildi formaadid | JPEG |
| Toetatud mälukaardid | CFexpress |
| Liidesed | HDMI Type A |
| Vaata lisaks | |














































