Nikon D780
Nikon D780
Nikon D780 Body, MustHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 1719.99 € Vaata lisaks |
|
1588.99 €*
|
Poodi kaup24.ee |
Peegelkaamera Nikon D780 Body, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1659 € Vaata lisaks |
|
1589.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Peegelkaamera Nikon D780 Body, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1659 € Vaata lisaks |
|
1589.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Peegelkaamera Nikon D780 korpusTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. Vaata lisaks |
|
1634.12 €
|
Poodi bigbox.ee |
Nikon D780 Body Black0% liising 286.22Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
1717.34 €
|
Poodi rde.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-03-26 20:36
! Teata veast| Bränd | Nikon |
| Kategooria | Digikaamerad |
| Toote tüüp | Peegelkaamera |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | - |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@60fps |
| Kuulub komplekti | Koos objektiiviga |
| Täiendav info | Bluetooth |
| Kaubamärk | Nikon |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | D780 + 24-120mm f/4 VR |
| Kaal | 840 |
| Toide | Aku |
| Videoproportsioon | 1:1 |
| Diafragma | Oleneb valitud objektiivist (kaasas AF-S NIKKOR 24–120 mm f/4G ED VR) |
| Sisemälu | - |
| Ekraani diagonaal | 3.2 |
| Puutetundlik ekraan | + |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Megapikslite arv | 24.5 |
| Kaamera tundlikkus (ISO) | 51200 |
| Sensori suurus | 35.9 x 23.9 mm |
| Valge värvi bilanss | Auto, 9 positsiooni + 1 manuaalne |
| Maksimaalne eraldusvõime | 3840 x 2160 |
| Optika | AF-S NIKKOR 24-120mm f/4G ED VR |
| Käsitsi fokuseerimine | + |
| Autofokuseerimine | + |
| Autofokuseerimise tüüp | TTL Autofokuseerimine |
| Videootsija | On (elektrooniline pildiotsija) |
| Särituse kompenseerimine | - 5 EV kuni + 5 EV sammuga 1/2 EV või 1/3 EV |
| Katiku kiirus | 30 sek. - 1/8000 sek. |
| Võimalus ühendada väline välk | + |
| Välk | Sisseehitatud (Pop-up) |
| Pildistamisrežiimid | 4K |
| 3D-pildistamine | - |
| Pildi formaadid | MPEG-4 |
| Toetatud mälukaardid | SDHC |
| Liidesed | USB Type C |
| Vaata lisaks | |





























