Nikon Z 6II
Nikon Z 6II
Nikon Z6 II Body0% liising 261.27Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
1567.63 €
|
Poodi rde.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-17 19:42
! Teata veast| Bränd | Nikon |
| Kategooria | Digikaamerad |
| Toote tüüp | Hübriidkaamerad |
| Mõõtmed | 134 x 100.5 x 69.5 mm |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | - |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@60fps |
| Täiendav info | Bluetooth. SnapBridge rakendus |
| Kaubamärk | Nikon |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | Z 6 II + Nikkor Z 24-70mm F/4 S |
| Kaal | 615 |
| Toide | Aku |
| Videoproportsioon | 16:9 |
| Diafragma | Oleneb valitud objektiivist (kaasas Nikkor Z 24-70mm F/4 S) |
| Sisemälu | - |
| Ekraani diagonaal | 3.2 |
| Puutetundlik ekraan | + |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Megapikslite arv | 24.5 |
| Kaamera tundlikkus (ISO) | 51200 |
| Sensori suurus | 35.9 x 23.9 mm |
| Valge värvi bilanss | Auto, 9 positsiooni + 1 käsitsi |
| Maksimaalne eraldusvõime | 6048 x 4024 |
| Optika | Komplektis Nikkor Z 24-70mm F / 4 S objektiiv |
| Käsitsi fokuseerimine | + |
| Autofokuseerimine | + |
| Autofokuseerimise tüüp | Hübriidne autofokuseerimise süsteem |
| Videootsija | On (elektrooniline pildiotsija) |
| Särituse kompenseerimine | - 5 EV kuni + 5 EV sammuga 1/3 EV või 1/2 EV |
| Võimalus ühendada väline välk | + |
| Välk | Sisseehitatud |
| Välgu režiimid | Aeglane sünkroniseerimine punaste silmade" vähendamisega" |
| Pildistamisrežiimid | 4K |
| Ekraani eraldusvõime punktides | 2100000 |
| Mikrofon | On (Stereo) |
| 3D-pildistamine | - |
| Pildi formaadid | NEF |
| Toetatud mälukaardid | UHS-II |
| Liidesed | USB Type C |
| Vaata lisaks | |







































