Sony Alpha 7C
Sony Alpha 7C
Sony A7C Body, Alpha 7C, Black (ILCE-7C/B)Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 2263.0 € Vaata lisaks |
|
1478.00 €*
|
Poodi kaup24.ee |
Süsteemne fotoaparaat Sony a7C Body Silver, hõbe v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1549 € Vaata lisaks |
|
1479.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Süsteemne fotoaparaat Sony a7C Body Silver, hõbe v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1549 € Vaata lisaks |
|
1479.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Sony Alpha 7C Black/ Silver0% liising 266.92Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
1601.50 €
|
Poodi rde.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-13 17:42
! Teata veast| Bränd | Sony |
| Kategooria | Digikaamerad |
| Toote tüüp | Hübriidkaamerad |
| Mõõtmed | 124 x 71.1 x 59.7 mm |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | - |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@60fps |
| Kaubamärk | Sony |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | a7c Body Black |
| Laius | 155 |
| Kaal | 509 |
| Toide | Aku |
| Videoproportsioon | 4:3 |
| Diafragma | Oleneb valitud objektiivist |
| Sisemälu | - |
| Kõrgus | 142 |
| Ekraani diagonaal | 3 |
| Puutetundlik ekraan | + |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Megapikslite arv | 24.2 |
| Kaamera tundlikkus (ISO) | 204800 |
| Sensori suurus | 35.6 x 23.8 mm |
| Valge värvi bilanss | Auto |
| Maksimaalne eraldusvõime | 6000 x 4000 |
| Optika | Ei ole komplektis |
| Käsitsi fokuseerimine | + |
| Autofokuseerimine | + |
| Videootsija | On (elektrooniline pildiotsija) |
| Särituse kompenseerimine | - 3 EV kuni + 3 EV sammuga 1/2 EV või 1/3 EV |
| Katiku kiirus | Mechanical Shutter 1/4000 to 30 Second Bulb Mode Electronic Shutter 1/8000 to 30 Second Bulb Mode |
| Võimalus ühendada väline välk | + |
| Välk | Puudub |
| Pildistamisrežiimid | 4K |
| Ekraani eraldusvõime punktides | 921600 |
| Mikrofon | On (Stereo) |
| 3D-pildistamine | - |
| Pildi formaadid | MPEG-4 |
| Toetatud mälukaardid | SD |
| Liidesed | Micro HDMI |
| Vaata lisaks | |





































