Sony Alpha A6600
Sony Alpha A6600
Süsteemne fotoaparaat Sony A6600, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1319 € Vaata lisaks |
|
1239.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Süsteemne fotoaparaat Sony A6600, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1319 € Vaata lisaks |
|
1239.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Hübriidkaamera Sony A6600 Body (Black)Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 1639.0 € Vaata lisaks |
|
1369.00 €*
|
Poodi kaup24.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-03 16:18
! Teata veast| Bränd | SONY |
| Kategooria | Digikaamerad |
| Toote tüüp | Hübriidkaamerad |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | - |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@60fps |
| Täiendav info | Bluetooth |
| Kaubamärk | Sony |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | A6600 + 18-135mm OSS |
| Laius | 144 |
| Kaal | 503 |
| Toide | Aku |
| Videoproportsioon | 16:9 |
| Diafragma | Oleneb valitud objektiivist (komplektis E 18-135 mm f/3.5 - 5.6 OSS) |
| Sisemälu | - |
| Kõrgus | 115 |
| Ekraani diagonaal | 3 |
| Puutetundlik ekraan | + |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Megapikslite arv | 24.2 |
| Kaamera tundlikkus (ISO) | 32000 |
| Sensori suurus | 23.5 x 15.6 mm |
| Valge värvi bilanss | Auto, 12 positsiooni + 1 käsitsi |
| Maksimaalne eraldusvõime | 6000 x 4000 |
| Optika | Komplektis objektiiv E 18-135 mm f/3.5 - 5.6 OSS |
| Käsitsi fokuseerimine | + |
| Autofokuseerimine | + |
| Autofokuseerimise tüüp | TTL Autofokuseerimine |
| Videootsija | On (elektrooniline pildiotsija) |
| Särituse kompenseerimine | - 5 EV kuni + 5 EV sammuga 1/2 EV või 1/3 EV |
| Võimalus ühendada väline välk | + |
| Välk | Sisseehitatud |
| Välgu režiimid | Kiirsünkroniseerimine |
| Pildistamisrežiimid | Full HD |
| Ekraani eraldusvõime punktides | 921600 |
| Mikrofon | On (Stereo) |
| 3D-pildistamine | - |
| Pildi formaadid | XAVC S |
| Toetatud mälukaardid | SDHC |
| Liidesed | Micro HDMI |
| Vaata lisaks | |


































