Sony Alpha A6100
Sony Alpha A6100
Fotoaparaat Sony A6100 + 16-50mm f/3.5-5.6 (ILCE6100AKB.CEC) | 4548736166349 |
|
662.89 €
|
Poodi enter24.eu |
Sony ILCE-6100 Mirrorless Camera + 16-50mm Lens, Black | | ILCE6100AKB.CEC | 45.. |
|
813.05 €
|
Poodi multo.eu |
Sony ILCE-6100 Mirrorless Camera + 16-50mm Lens Black0% liising 147.4Eur kuni 6 kuud |
|
884.39 €
|
Poodi rde.ee |
Sony ILCE-6100 Mirrorless Camera + 16-50mm Lens, Black | SonyTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
888.25 €
|
Poodi bigbox.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-17 10:39
! Teata veast| Bränd | SONY |
| Kategooria | Digikaamerad |
| Toote tüüp | Hübriidkaamerad |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | - |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@60fps |
| Täiendav info | Bluetooth 4.1 |
| Kaubamärk | Sony |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | Alpha A6100 + 16-50mm |
| Laius | 144 |
| Kaal | 396 |
| Toide | Aku |
| Videoproportsioon | 3:2 |
| Diafragma | Oleneb valitud objektiivist (komplektis 16-50mm f/3.5-5.6 OSS) |
| Sisemälu | - |
| Kõrgus | 115 |
| Ekraani diagonaal | 3 |
| Puutetundlik ekraan | + |
| Anduri tüüp | Exmor CMOS |
| Megapikslite arv | 24.2 |
| Kaamera tundlikkus (ISO) | 51200 |
| Sensori suurus | 23.5 x 15.6 mm |
| Valge värvi bilanss | Auto, 8 positsiooni + 1 käsitsi |
| Maksimaalne eraldusvõime | 6000 x 4000 |
| Optika | Komplektis objektiiv 16-50mm f/3.5-5.6 OSS |
| Käsitsi fokuseerimine | + |
| Autofokuseerimine | + |
| Autofokuseerimise tüüp | TTL Autofokuseerimine |
| Videootsija | On (elektrooniline pildiotsija) |
| Särituse kompenseerimine | - 5 EV kuni + 5 EV sammuga 1/2 EV või 1/3 EV |
| Võimalus ühendada väline välk | - |
| Välk | Sisseehitatud (Pop-up) |
| Välgu režiimid | Kiirsünkroniseerimine |
| Pildistamisrežiimid | 4K |
| Ekraani eraldusvõime punktides | 921600 |
| Mikrofon | On (Stereo) |
| 3D-pildistamine | - |
| Pildi formaadid | XAVC S |
| Toetatud mälukaardid | SDHC |
| Liidesed | Micro HDMI |
| Vaata lisaks | |











































