Sony Alpha A7 III
Sony Alpha A7 III
Sony Alpha 7 Mark III BODY | Sony | ILCE7M3B.CEC | 4548736079656Vaata lisaks |
|
1307.85 €
|
Poodi multo.eu |
Fotoaparaat Sony A7 III (ILCE7M3B.CEC) | ILCE7M3B.CEC | 4548736079663Vaata lisaks |
|
1337.10 €
|
Poodi enter24.eu |
Sony A7 III Black Body (ILCE-7M3)0% liising 228.77Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
1372.63 €
|
Poodi rde.ee |
Süsteemne fotoaparaat Sony Alpha a7 III ILCE-7M3B, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1459 € Vaata lisaks |
|
1396.26 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Süsteemne fotoaparaat Sony Alpha a7 III ILCE-7M3B, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1459 € Vaata lisaks |
|
1396.26 €*
|
Poodi 1a.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-16 08:51
! Teata veast| Bränd | SONY |
| Kategooria | Digikaamerad |
| Toote tüüp | Hübriidkaamerad |
| Mõõtmed | 126.9 x 95.6 x 73.7 mm |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | - |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@60fps |
| Täiendav info | Objektiivi kinnitus: Sony E-Mount. Tolmukaitse. Video pikkus: 29 min. |
| Kaubamärk | Sony |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | Alpha a7 III ILCE-7M3B + 28-70 mm Zoom Lens |
| Laius | 160 |
| Kaal | 650 |
| Toide | Aku |
| Videoproportsioon | 16:9 |
| Diafragma | Oleneb valitud objektiivist (kaasas FE 28-70mm F3.5-5.6 OSS) |
| Sisemälu | - |
| Kõrgus | 245 |
| Ekraani diagonaal | 3 |
| Puutetundlik ekraan | + |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Megapikslite arv | 24.2 |
| Kaamera tundlikkus (ISO) | 51200 |
| Sensori suurus | 35.6 x 23.8 mm |
| Valge värvi bilanss | Auto, 10 positsiooni + 1 käsitsi |
| Maksimaalne eraldusvõime | 6000 x 4000 |
| Optika | Komplektis objektiiv FE 28–70mm F3.5-5.6 OSS |
| Käsitsi fokuseerimine | + |
| Autofokuseerimine | + |
| Autofokuseerimise tüüp | Autofokuseerimine kontrasti tuvastamisega |
| Videootsija | On (elektrooniline pildiotsija) |
| Särituse kompenseerimine | - 3 EV kuni + 3 EV sammuga 1/3 EV |
| Võimalus ühendada väline välk | + |
| Välk | Puudub |
| Välgu režiimid | Kiirsünkroniseerimine |
| Pildistamisrežiimid | 4K |
| Ekraani eraldusvõime punktides | 921600 |
| Mikrofon | On (Stereo) |
| 3D-pildistamine | - |
| Pildi formaadid | XAVC S |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Liidesed | Micro HDMI |
| Vaata lisaks | |


















































