Nikon Z 7II
Nikon Z 7II
Digikaamera Nikon Z 7II BodyHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 2499.0 € Vaata lisaks |
|
2197.00 €*
|
Poodi kaup24.ee |
Nikon Z 7II Body0% liising 375.03Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
2250.15 €
|
Poodi rde.ee |
Peeglita kaamera Nikon Z 7II, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 2989 € Vaata lisaks |
|
2889.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Peeglita kaamera Nikon Z 7II, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 2989 € Vaata lisaks |
|
2889.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-14 17:38
! Teata veast| Bränd | Nikon |
| Kategooria | Digikaamerad |
| Toote tüüp | Hübriidkaamerad |
| Bluetooth-liides | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | - |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@60fps |
| Kuulub komplekti | Kaamera, Nikon Nikkor Z 24-120mm f/4S objektiiv |
| Täiendav info | GPS SnapBridge rakenduse kaudu |
| Kaubamärk | Nikon |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | Z 7II + Nikkor Z 24-120mm f/4 S |
| Pikkus | 134 |
| Laius | 69.5 |
| Kaal | 615 |
| Videofailide formaadid | MOV |
| Patareid | Li-ion |
| Toide | Aku |
| Videoproportsioon | 16:9 |
| Diafragma | F22 / F4 |
| Kõrgus | 100.5 |
| Ekraani diagonaal | 3.2 |
| Puutetundlik ekraan | + |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Megapikslite arv | 45.7 |
| Patareide arv | 1 |
| Fookuse kaugus | 120 |
| Kaamera tundlikkus (ISO) | 64 |
| Sensori suurus | 35.9 x 23.9 mm |
| Valge värvi bilanss | Automaatne (3 tüüpi), Vali värvitemperatuur (2500K–10000K), Pilvine, Otsene päikesevalgus, Välklamp, Luminofoorlamp (7 tüüpi), Hõõglamp, Looduslik automaatne, Käsitsi eelseadistatud, Varju |
| Maksimaalne eraldusvõime | 8256 x 5504 |
| Optika | Nikon Nikkor Z 24-120mm f/4 S |
| Käsitsi fokuseerimine | + |
| Autofokuseerimine | + |
| Autofokuseerimise tüüp | Hübriidne autofokuseerimise süsteem |
| Videootsija | Olemas |
| Särituse kompenseerimine | -5 kuni +5 EV 1/3 või 1/2 EV sammuga |
| Katiku kiirus | 1/8000 - 30 sek. |
| Välk | Sisseehitatud |
| Välgu režiimid | TTL |
| Pildistamisrežiimid | 4K |
| Keeratav ekraan | + |
| Mikrofon | On (Stereo) |
| 3D-pildistamine | - |
| Pildi formaadid | JPEG |
| Toetatud mälukaardid | UHS-II |
| Liidesed | HDMI |
| Vaata lisaks | |

























