Sony Alpha 7C II
Sony Alpha 7C II
Peeglita kaamera Sony a7C II Body, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 2029 € Vaata lisaks |
|
1939.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Peeglita kaamera Sony a7C II Body, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 2029 € Vaata lisaks |
|
1939.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Lustrzanka Sony Sony Alpha A7C II BODY CZARNY | ILCE7CM2B.CEC | 0027242928152 |
|
2155.95 €
|
Poodi multo.eu |
Digitālais spoguļkameras korpuss Sony Alpha A7C II Black | ILCE7CM2B.CEC | 00272.. |
|
2179.48 €
|
Poodi enter24.eu |
Sony A7C II + 28-60mm (hõbe) | (ILCE-7CM2/S) | (α7C) | (Alpha 7C II)Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 2746.0 € Vaata lisaks |
|
2334.00 €*
|
Poodi kaup24.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-17 14:42
! Teata veast| Bränd | Sony |
| Kategooria | Digikaamerad |
| Toote tüüp | Peeglita kaamera |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Kaubamärk | Sony |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | A7C II + 28-60mm |
| Pikkus | 63.4 |
| Laius | 124 |
| Kaal | 429 |
| Videofailide formaadid | YUV420 |
| Patareid | Li-ion |
| Toide | Aku |
| Kõrgus | 71.1 |
| Ekraani diagonaal | 3.0 |
| Puutetundlik ekraan | + |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Megapikslite arv | 33 |
| Patareid on komplektis | + |
| Patareide arv | 1 |
| Fookuse kaugus | 60 |
| Kaamera tundlikkus (ISO) | 51200 |
| Sensori suurus | 35.6 x 23.8 mm |
| Maksimaalne eraldusvõime | 7008 x 4672 |
| Optika | 28-60mm |
| Käsitsi fokuseerimine | + |
| Autofokuseerimine | + |
| Katiku kiirus | 1/8000 |
| Pildi stabiliseerimine | + |
| Mikrofon | On (Stereo) |
| Toetatud mälukaardid | SD |
| Liidesed | USB Type C |
| Vaata lisaks | |











































