Canon EOS R7
Canon EOS R7
Digifotoaparaat Canon EOS R7, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1359 € Vaata lisaks |
|
1279.97 €*
|
Poodi 1a.ee |
Digifotoaparaat Canon EOS R7, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1359 € Vaata lisaks |
|
1279.97 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Canon EOS-R7 Bodykiire tarne 2-3 tööpäevaga, 0% liising 213.33Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
1279.97 €
|
Poodi rde.ee |
Digikaamera Canon EOS R7Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 1504.0 € Vaata lisaks |
|
1306.09 €*
|
Poodi kaup24.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-18 17:37
! Teata veast| Bränd | Canon |
| Kategooria | Digikaamerad |
| Toote tüüp | Hübriidkaamerad |
| Bluetooth-liides | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | - |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@60fps |
| Kuulub komplekti | Kaamera, Canon RF-S 18-150mm F3.5-6.3 IS STM objektiiv, EF-EOS R adapter |
| Kaubamärk | Canon |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | R7 + RF-S 18-150mm F3.5-6.3 IS STM + Mount Adapter EF-EOS R |
| Pikkus | 132 |
| Laius | 91.7 |
| Kaal | 530 |
| Videofailide formaadid | MP4 |
| Patareid | Li-ion |
| Toide | Aku |
| Videoproportsioon | 16:9 |
| Diafragma | F22-40 / F3.5-6.3 |
| Seeria | EOS |
| Kõrgus | 90.4 |
| Ekraani diagonaal | 2.95 |
| Puutetundlik ekraan | + |
| Anduri tüüp | APS-C CMOS |
| Megapikslite arv | 32.5 |
| Patareide arv | 1 |
| Fookuse kaugus | 150 |
| Kaamera tundlikkus (ISO) | 32000 |
| Sensori suurus | 22.3 x 14.8 mm |
| Valge värvi bilanss | AWB, päevavalgus, vari, pilvine, hõõglamp, valge luminofoorlamp, välklamp, kohandatud, värvitemperatuuri reguleerimine |
| Maksimaalne eraldusvõime | 6960 x 4640 |
| Optika | Canon RF-S 18-150mm F3.5-6.3 IS STM |
| Käsitsi fokuseerimine | + |
| Autofokuseerimine | + |
| Autofokuseerimise tüüp | Dual Pixel CMOS AF II |
| Videootsija | On (elektrooniline pildiotsija) |
| Särituse kompenseerimine | +/-3 EV 1/3 või 1/2 sammuga |
| Katiku kiirus | 30-1/8000 sek. (mehaaniline); 30-1/16000 sek. (elektrooniline) |
| Võimalus ühendada väline välk | + |
| Välk | Sisseehitatud |
| Välgu režiimid | E-TTL II |
| Pildi stabiliseerimine | + |
| Pildistamisrežiimid | 4K |
| Keeratav ekraan | + |
| Mikrofon | On (Stereo) |
| 3D-pildistamine | - |
| Pildi formaadid | HEIF |
| Toetatud mälukaardid | UHS-II |
| Liidesed | Micro HDMI |
| Vaata lisaks | |











































