Canon EOS R50
Canon EOS R50
Canon EOS-R50 Body Blackkiire tarne 2-3 tööpäevaga, 0% liising 110.85Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
665.09 €
|
Poodi rde.ee |
Canon EOS R50, Black + RF-S 18-45mm F4.5-6.3 IS STM Kit MILC 24.2 MP CMOS 6000 .. |
|
676.22 €
|
Poodi viron.ee |
Canon EOS R50 + RF-S 18-45mm F4.5-6.3 IS STM Black | 5811C013 | 4549292205046Vaata lisaks |
|
678.00 €
|
Poodi multo.eu |
Canon Aparat Canon EOS R50 czarny + RF-S 18-45mm f/4.5-6.3 IS STM (5811C013)Vaata lisaks |
|
680.23 €
|
Poodi eestipoisid.eu |
Canon EOS R50 + RF-S 18-45mm F4.5-6.3 IS STM Black | 5811C013 | 4549292205046Vaata lisaks |
|
689.74 €
|
Poodi enter24.eu |
Süsteemne fotoaparaat Canon EOS R50, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 779 € Vaata lisaks |
|
710.03 €*
|
Poodi 1a.ee |
Süsteemne fotoaparaat Canon EOS R50, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 779 € Vaata lisaks |
|
710.03 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Canon EOS R50 Body (Black)Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 857.0 € Vaata lisaks |
|
710.03 €*
|
Poodi kaup24.ee |
Canon EOS R50 Mirrorless Camera Body (SIP) Megapixel 24.2 MP, Image stabilizer, ..Vaata lisaks |
|
735.00 €
|
Poodi smartech.ee |
Canon EOS R50, Black + RF-S 18-45mm F4.5-6.3 IS STM Kit MILC 24.2 MP CMOS 6000 x..Vaata lisaks |
|
817.30 €
|
Poodi arvutitark.ee |
Canon EOS R50 peeglita kaamera + RF-S 18-45mm F4.5-6.3 IS STM suumobjektiiv mustVaata lisaks |
|
849.00 €
|
Poodi joom.com |
Canon EOS R50, Black + RF-S 18-45 IS STM + RF-S 55-210mm F5-7.1 IS STM Kit MILC .. |
|
963.86 €
|
Poodi percte.eu |
Canon EOS R50 + RF-S 18-45mm IS STM + RF-S 55-210mm IS Kit 5811C023Vaata lisaks |
|
1056.32 €
|
Poodi toppc.ee |
Canon EOS R50, Black + RF-S 18-45mm F4.5-6.3 IS STM Kit MILC 24.2 MP CMOS 6000 x.. |
|
1062.49 €
|
Poodi electrobase.ee |
"Canon EOS R50 + RF-S 18-150mm F3.5-6.3 IS STM must".Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
1107.59 €
|
Poodi bigbox.ee |
Canon | EOS R50 - digital camera RF-S 18-150mm F3.5-6.3 IS STM lens | Megapixel .. |
|
1216.00 €
|
Poodi techmarket.ee |
Canon EOS R50 - digital camera RF-S 18-150mm F3.5-6.3 IS STM lens Megapixel 24..Laos 1 tk – telli E-R enne 16:00 ja saad kätte juba järgmisel tööpäeval! |
|
1227.58 €
|
Poodi novalo.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-19 22:35
! Teata veast| Bränd | CANON |
| Kategooria | Digikaamerad |
| Toote tüüp | Hübriidkaamerad |
| Bluetooth-liides | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | - |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@60fps |
| Kuulub komplekti | Kaamera, objektiiv Canon RF-S 18-45mm f/4.5-6.3 IS STM |
| Kaubamärk | Canon |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | R50 + RF-S 18-45mm f/4.5-6.3 IS STM |
| Pikkus | 116.3 |
| Laius | 85.5 |
| Kaal | 328 |
| Videofailide formaadid | MP4 |
| Patareid | Li-ion |
| Toide | Aku |
| Videoproportsioon | 4:3 |
| Diafragma | F4.5-6.3 / F22-32 |
| Sisemälu | - |
| Seeria | EOS |
| Kõrgus | 68.8 |
| Ekraani diagonaal | 2.95 |
| Puutetundlik ekraan | + |
| Anduri tüüp | APS-C CMOS |
| Megapikslite arv | 24.2 |
| Patareid on komplektis | + |
| Patareide arv | 1 |
| Fookuse kaugus | 45 |
| Kaamera tundlikkus (ISO) | 32000 |
| Sensori suurus | 22.3 x 14.9 mm |
| Valge värvi bilanss | AWB, päevavalgus, varju, pilvine, volframvalgus, valge luminofoorlamp, välk, kohandatud, värvitemperatuuri seadistus |
| Maksimaalne eraldusvõime | 6000 x 4000 |
| Optika | Canon RF-S 18-45mm f/4.5-6.3 IS STM |
| Käsitsi fokuseerimine | + |
| Autofokuseerimine | + |
| Autofokuseerimise tüüp | Dual Pixel CMOS AF II |
| Videootsija | On (elektrooniline pildiotsija) |
| Särituse kompenseerimine | +/-3 EV 1/3 sammuga |
| Katiku kiirus | Mehaaniline: 30-1/4000 sek; elektrooniline: 30-1/8000 sek. |
| Võimalus ühendada väline välk | + |
| Välk | Sisseehitatud (Pop-up) |
| Välgu režiimid | E-TTL II |
| Pildi stabiliseerimine | + |
| Pildistamisrežiimid | 4K |
| Ekraani eraldusvõime punktides | 1620000 |
| Keeratav ekraan | + |
| Mikrofon | On (Stereo) |
| 3D-pildistamine | - |
| Pildi formaadid | HEIF |
| Toetatud mälukaardid | SD |
| Liidesed | Micro HDMI |
| Vaata lisaks | |























































