Panasonic Lumix DC-GH5S
Panasonic Lumix DC-GH5S
Digifotoaparaat Panasonic Lumix DC-GH5S, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1299 € Vaata lisaks |
|
1239.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Digifotoaparaat Panasonic Lumix DC-GH5S, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1299 € Vaata lisaks |
|
1239.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Panasonic Lumix G DC-GH5S Body, blackHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 1429.99 € Vaata lisaks |
|
1239.00 €*
|
Poodi kaup24.ee |
Panasonic Lumix GH5S Body Black0% liising 336.18Eur kuni 6 kuud |
|
2017.05 €
|
Poodi rde.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-02 13:21
! Teata veast| Bränd | PANASONIC |
| Kategooria | Digikaamerad |
| Toote tüüp | Digitaalsed fotokaamerad |
| Mõõtmed | 138.5 x 98.1 x 87.4 mm |
| Bluetooth-liides | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | - |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@60fps |
| Täiendav info | Bluetooth |
| Kaubamärk | Panasonic |
| Värv | Must |
| Korpuse materjal | Plastik |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | DC-GH5S + 12-60mm F2.8-4.0 |
| Kaal | 580 |
| Toide | Aku |
| Videoproportsioon | 4:3 |
| Diafragma | F2.8 - F4.0 |
| Sisemälu | - |
| Seeria | Lumix |
| Ekraani diagonaal | 3.2 |
| Puutetundlik ekraan | + |
| Anduri tüüp | Live MOS |
| Megapikslite arv | 11.93 |
| Kaamera tundlikkus (ISO) | 160 |
| Sensori suurus | 17.3 x 13 mm |
| Optiline lähendamine (x) | 5 |
| Valge värvi bilanss | 9 positsiooni |
| Digitaalne lähendamine (x) | 4 |
| Maksimaalne eraldusvõime | 3680 x 2760 |
| Optika | Komplekti kuulub Lumix Leica DG Vario Elmarit 12-60mm f / 2,8-4,0 objektiiv |
| Käsitsi fokuseerimine | + |
| Autofokuseerimine | + |
| Autofokuseerimise tüüp | Autofokuseerimine kontrasti tuvastamisega |
| Videootsija | On (elektrooniline pildiotsija) |
| Särituse kompenseerimine | - 3 EV kuni + 3 EV sammuga 1/3 EV |
| Katiku kiirus | 1/250 sek. |
| Võimalus ühendada väline välk | + |
| Välk | Sisseehitatud |
| Välgu režiimid | Forced On |
| Pildi stabiliseerimine | + |
| Pildistamisrežiimid | Full HD |
| Ekraani eraldusvõime punktides | 1620000 |
| Keeratav ekraan | - |
| Mikrofon | On (Stereo) |
| 3D-pildistamine | - |
| Pildi formaadid | AVCHD Progressive |
| Toetatud mälukaardid | SDHC |
| Liidesed | Micro HDMI |
| Vaata lisaks | |



























