Lenovo ThinkStation P3 Tower
Lenovo ThinkStation P3 Tower
Lenovo ThinkStation P3 Tower Gen2 Core Ultra 5 245K 32GB/512GB Win 11 Pro 30HT00..Vaata lisaks |
|
1263.00 €
|
Poodi multo.eu |
LENOVO THINKSTATION P2 TOWER GEN2 500W, U5-245K VPRO, 16GB, 512GB, W11P, 3YOS, 1..Vaata lisaks |
|
1404.30 €
|
Poodi galador.ee |
Lenovo ThinkStation P3 Tower 30GS00APGE - Intel i7-14700, 32GB RAM, 1TB SSD, Int..Vaata lisaks |
|
1495.00 €
|
Poodi itsupply.ee |
Lenovo Workstation ThinkStation P3 Tower 30GS003MPB W11Pro i7-13700K/2x16GB/1TB/..Vaata lisaks |
|
1632.85 €
|
Poodi viron.ee |
Komputer Lenovo Stacja robocza ThinkStation P3 Tower 30GS003MPB W11Pro i7-13700K..Vaata lisaks |
|
1746.61 €
|
Poodi enter24.eu |
Lenovo Workstation ThinkStation P3 Tower 30GS003MPB W11Pro i7-13700K/2x16GB/1TB/..Vaata lisaks |
|
1755.45 €
|
Poodi percte.eu |
Lenovo Workstation ThinkStation P3 Tower 30GS003MPB W11Pro i7-13700K/2x16GB/1TB/..Vaata lisaks |
|
1799.00 €
|
Poodi fotofabrikas.lt |
Lenovo ThinkStation P3 Tower, Core i7-13700K, 32GB, 1TB, Windows 11 Pro 30GS003MPBVaata lisaks |
|
1868.60 €
|
Poodi toppc.ee |
LENOVO Tjaam ThinkStation P3 Tower 30GS003MPB W11Pro i7-13700K/2x16GB/1TB/INT/vP..Vaata lisaks |
|
1902.80 €
|
Poodi smartech.ee |
Tööjaam ThinkStation P3 Tower 30GS003MPB W11Pro i7-13700K/2x16GB/1TB/INT/vPro/3Y..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. Vaata lisaks |
|
1945.67 €
|
Poodi bigbox.ee |
Lenovo ThinkStation P3 Desktop Tower Intel Core U7 265K Internal memory 64 GB UD..Vaata lisaks |
|
1990.64 €
|
Poodi alfashop.ee |
Lenovo ThinkStation | P3 | Desktop | Tower | Intel Core U7 | 265K | Internal mem..Vaata lisaks |
|
2030.00 €
|
Poodi techmarket.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-03 14:57
! Teata veast| Bränd | Lenovo |
| Kategooria | Lauaarvutid |
| Toote tüüp | Lauaarvutid |
| Garantii | 24 |
| Kere suurus | Tower |
| Protsessori maksimaalne sagedus | 5.8 |
| Operatiivmälu pesade kogus | 4 |
| Toiteploki (PSU) mudel | PSU |
| Toiteploki (PSU) võimsus | 750 |
| Hiir kuulub komplekti | Jah |
| Kaubamärk | Lenovo |
| Värv | Must |
| Korpuse materjal | ABS-plastmass |
| Mudel | RDLNVWPNIIWD030 |
| Pikkus | 37 |
| Seeria | ThinkStation P3 Tower |
| Videokaardi mudel | Intel UHD Graphics 770 |
| Laius | 18 |
| Kaal | 13.6 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Arvuti tüüp | Mänguritele |
| Kõrgus | 41.5 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 4800 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i9 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ i9-13900K |
| Protsessori sagedus | 3 |
| Protsessori tuumad | 24 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 32 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 128 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 1 TB |
| Arvuti kogumälumaht | 1 TB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | UHD |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Audio, Realtek® ALC897Q-CG codec |
| Võrgukaart | 10/100/1000 Mbit/s |
| Optiline seade | - |
| Sisseehitatud mikrofon | - |
| Sisseehitatud kaardilugeja | + |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Liidesed | Line-Out |
| Vaata lisaks | |



















































