Canon EOS R
Canon EOS R
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-01-20 13:54
! Teata veast| Bränd | CANON |
| Kategooria | Digikaamerad |
| Toote tüüp | Hübriidkaamerad |
| Bluetooth-liides | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | - |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@60fps |
| Kuulub komplekti | AWB (atmosfääriprioriteet/valgeprioriteet), päevavalgus, varjuline, pilvine, hõõguv, valge fluorestsentsi, välk, kohandatud, värvitemperatuuri seadistus |
| Täiendav info | Kaamera, RF 600mm f/11 IS STM objektiiv, EF-EOS R monteeringu adapter |
| Kaubamärk | Canon |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | RP + RF 600mm f/11 IS STM + Mount Adapter EF-EOS R |
| Pikkus | 132.5 |
| Laius | 70 |
| Kaal | 440 |
| Videofailide formaadid | MPEG4 |
| Patareid | Li-ion |
| Toide | Aku |
| Videoproportsioon | 4:3 |
| Diafragma | F11 |
| Sisemälu | - |
| Seeria | EOS |
| Kõrgus | 85 |
| Ekraani diagonaal | 3 |
| Puutetundlik ekraan | + |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Megapikslite arv | 26.2 |
| Patareid on komplektis | + |
| Patareide arv | 1 |
| Fookuse kaugus | 600 |
| Kaamera tundlikkus (ISO) | 40000 |
| Sensori suurus | 35.9 x 24 mm |
| Valge värvi bilanss | AWB (atmosfääriprioriteet/valgeprioriteet), päevavalgus, vari, pilvine, hõõglamp, valge luminofoor, välk, kohandatud, värvitemperatuuri seadistus. |
| Maksimaalne eraldusvõime | 6240 x 4160 |
| Optika | Canon RF 600mm f/11 IS STM |
| Käsitsi fokuseerimine | + |
| Autofokuseerimine | + |
| Autofokuseerimise tüüp | Dual Pixel CMOS AF |
| Videootsija | On (elektrooniline pildiotsija) |
| Särituse kompenseerimine | - 3 EV kuni + 3 EV 1/3 või 1/2 sammuga |
| Katiku kiirus | 30 sekundit -1/4000 sekundit |
| Võimalus ühendada väline välk | + |
| Välgu režiimid | E-TTL II |
| Pildi stabiliseerimine | + |
| Pildistamisrežiimid | 4K |
| Ekraani eraldusvõime punktides | 1040000 |
| Keeratav ekraan | + |
| Mikrofon | On (Stereo) |
| 3D-pildistamine | - |
| Pildi formaadid | JPEG |
| Toetatud mälukaardid | UHS-II |
| Liidesed | USB 2.0 |
| Vaata lisaks | |





































