Acer Chromebook C933
Acer Chromebook C933
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
| Bränd | Acer |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Tänu täiustatud konverentsivõimalustele saavad võimsad kasutajad töötada nii kontoris kui ka väljaspool, kasutades ära turvalist pilvetehnoloogiat, mis võimaldab neil hõlpsalt töö-, kodu- ja lemmikprojektide vahel ümber lülituda |
| Kaubamärk | Acer |
| Puhvermälu (Cache) | 6 |
| Korpuse materjal | Metall |
| Mudel | 514 CB514-1W |
| Pikkus | 323 |
| Seeria | Acer Chromebook |
| Protsessori põlvkond | Tiger Lake (Intel) |
| Videokaardi mudel | Intel HD |
| Laius | 219.8 |
| Kaal | 1.4 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 19.9 |
| Ekraani diagonaal | 14 |
| Korpuse värv | Hall |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Chrome OS |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i3 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ i3-1115G4 |
| Protsessori sagedus | 4.1 |
| Protsessori tuumad | 2 |
| Operatiivmälu (RAM) | 4 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 4 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 128 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 128 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | UHD |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Stereo |
| Võrgukaart | 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | + |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Klaviatuuri keel | Saksa |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Liidesed | DisplayPort |
| Vaata lisaks | |


































