Ulefone Armor 25T Pro 256GB
Ulefone Armor 25T Pro 256GB
Ulefone Armor 25T Pro 8/ 256GB0% liising 62.91Eur kuni 6 kuud |
|
377.45 €
|
Poodi rde.ee |
Nutitelefon Armor 25T Pro 5G 8/256GB IP69K Black | UF-A25TP_8/BK | 6975326661089 |
|
378.00 €
|
Poodi enter24.eu |
Nutitelefoni Armor 25T Pro 8/256 GB 5GTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
408.54 €
|
Poodi bigbox.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-03 18:14
! Teata veast| Bränd | Ulefone |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1080 x 2460 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Corning Gorilla Glass Victus |
| Mälumaht | 256 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Kaitseaste (IP) | IP68 / IP69K |
| Kõneaeg kuni | 48 |
| Kaubamärk | UleFone |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Sõrmejäljelugeja |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 6500 |
| Väljalaske aasta | 2024 |
| Laadija kuulub komplekti | + |
| Mudel | 25T Pro |
| Näotuvastus | + |
| Eesmine kaamera | 64 MP |
| Tagumine kaamera | 64 + 50 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 14 |
| Ekraani suurus | 6.78 |
| Juhtmeta laadimine | + |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | + |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Ooteaeg kuni | 487 |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Kaal koos akuga | 326 |
| Andurid | Valguse andur |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| Pikslite tihedus | 396 ppi |
| Taastatud | - |
| 5G kommunikatsiooni tugi | + |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Dimensity 6300 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 6 GB |
| Videokaardi mudel | Mali-G57 MC2 |
| Välk | LED |
| Toetatud mälukaardid | MicroSD |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Vaata lisaks | |


















































