Ulefone Armor 21 256GB
Ulefone Armor 21 256GB
Telefon Ulefone Armor 21 8GB/256GB BlackTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. Vaata lisaks |
|
208.00 €
|
Poodi bigbox.ee |
UleFone Armor 21 256GB - BlackHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 350.0 € |
|
208.00 €*
|
Poodi kaup24.ee |
Ulefone Armor 21 8/ 256GB Black0% liising 35.36Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
212.14 €
|
Poodi rde.ee |
MOBILE PHONE ARMOR 21/8/256GB BLACK ULEFONELaos – telli E-R enne 16:00 ja saad kätte juba järgmisel tööpäeval! |
|
212.23 €
|
Poodi datagroove.ee |
Mobiiltelefon UleFone Armor 21, 256 GB, mustHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 236.9 € |
|
221.30 €*
|
Poodi 1a.ee |
Mobiiltelefon UleFone Armor 21, 256 GB, mustHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 236.9 € |
|
221.30 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
ULEFONE ARMOR 21 8/256GB NFC DS BLACK | UF-A21/BK | 6937748735366Vaata lisaks |
|
230.30 €
|
Poodi multo.eu |
Ulefone Smartphone Armor 21 6.58 inches 8/256GB IP69K speaker RGB black |
|
251.16 €
|
Poodi eestipoisid.eu |
Nutitelefon Armor 21 4G 8/256GB IP69K głośnik 122dB RGB Black | UF-A21_NC/BK | 6.. |
|
258.61 €
|
Poodi enter24.eu |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-03 16:29
! Teata veast| Bränd | Ulefone |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | IPS LCD |
| Ekraani eraldusvõime | 1080 x 2408 |
| Mälumaht | 256 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@30fps |
| Kaitseaste (IP) | IP68 / IP69K |
| Toetatud keeled | Eesti |
| Kaubamärk | UleFone |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Must |
| Korpuse materjal | Klaas |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Tolmukindel |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 9600 |
| Väljalaske aasta | 2023 |
| Mudel | Armor 21 |
| Eesmine kaamera | 16 MP |
| Tagumine kaamera | 64 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 13 |
| Ekraani suurus | 6.58 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| FM-raadio | + |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Kaal koos akuga | 400 |
| Andurid | Kompass |
| Sidestandard | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| 2.5D ekraan | - |
| Pikslite tihedus | 401 ppi |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Mediatek MT8781 Helio G99 (6nm) |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Videokaardi mudel | Mali-G57 MC2 |
| Välk | Sisseehitatud |
| Toetatud mälukaardid | MicroSD |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Vaata lisaks | |




























































