Ulefone Armor 25T 256GB
Ulefone Armor 25T 256GB
Mobiiltelefon UleFone Armor 25T UF-A25T_8/BK, 256 GB, must v. (defekti/puudusega..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 257.9 € |
|
218.90 €*
|
Poodi 1a.ee |
ULEFONE ARMOR 25T 6/256GB NFC DS 4G FROST BLACK | 6975326662871 | 6975326662871Vaata lisaks |
|
266.40 €
|
Poodi multo.eu |
Ulefone Smartfon UleFone Armor 25T 6/256GB Czarny (6975326662871)Vaata lisaks |
|
268.37 €
|
Poodi eestipoisid.eu |
Telefon UleFone Armor 25T 256GB - Frost BlackHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 343.0 € Vaata lisaks |
|
271.00 €*
|
Poodi kaup24.ee |
ULEFONE ARMOR 25T 6+256GB DS 4G Frost Black NFC nutitelefon | 6975326662871 | 69..Vaata lisaks |
|
274.95 €
|
Poodi enter24.eu |
Ulefone Armor 25T 6/ 256GB NFC Frost Blackkiire tarne 2-3 tööpäevaga, 0% liising 45.95Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
275.67 €
|
Poodi rde.ee |
Telefon Ulefone Armor 25T 6GB/256GB BlackTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. Vaata lisaks |
|
275.67 €
|
Poodi bigbox.ee |
Ulefone Smartphone Armor 25T 4G 8/256GB IP69K thermovision Frost BlackVaata lisaks |
|
284.50 €
|
Poodi arvutitark.ee |
Ulefone Smartfon UleFone Armor 25T 8/256GB Czarny (UF-A25T_8/BK)Vaata lisaks |
|
286.57 €
|
Poodi percte.eu |
ULEFONE Smartphone Armor 25T 4G 6/256GB IP69K thermovision Frost BlackVaata lisaks |
|
329.00 €
|
Poodi fotofabrikas.lt |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-18 16:25
! Teata veast| Bränd | Ulefone |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | IPS-LCD |
| Ekraani eraldusvõime | 2460 x 1080 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Corning Gorilla Glass Victus |
| Mälumaht | 256 GB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 2000 |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| WiFi Direct liides | - |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@30fps |
| Kaitseaste (IP) | IP68 / IP69K |
| Kaubamärk | UleFone |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Must |
| Korpuse materjal | Plastik |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Tolmukindel |
| Aku maht | 6500 |
| Laadija kuulub komplekti | + |
| Mudel | Armor 25T |
| Näotuvastus | + |
| Eesmine kaamera | 32 MP |
| Tagumine kaamera | 50 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 14 |
| Ekraani suurus | 6.78 |
| Juhtmeta laadimine | + |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | - |
| Kõrvaklappide pesa | USB Type-C |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Kaal koos akuga | 326 |
| Andurid | Kompass |
| Päritoluriik | - |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| Pikslite tihedus | 396 ppi |
| Taastatud | - |
| 5G kommunikatsiooni tugi | - |
| Ümberpakendatud | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | MediaTek Helio G99 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Videokaardi mudel | Mali-G57 MC2 |
| Välk | LED |
| Toetatud mälukaardid | MicroSD |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Vaata lisaks | |
















































