Ulefone Armor 23 Ultra
Ulefone Armor 23 Ultra
ULEFONE ARMOR 23 ULTRA 12+512GB DS 5G UMBRA ORANGE OEM | 6937748736011 | 6937748..Vaata lisaks |
|
327.06 €
|
Poodi enter24.eu |
ULEFONE ARMOR 23 ULTRA 12+512GB DS 5G ELITE BLACK OEM | 6937748735953 | 69377487..Vaata lisaks |
|
327.10 €
|
Poodi multo.eu |
Ulefone Armor 23 Ultra 5G 12/ 512GB Umbra Orange0% liising 58.58Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
351.49 €
|
Poodi rde.ee |
UleFone Armor 23 Ultra 512GB - Elite BlackHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 384.25 € Vaata lisaks |
|
363.75 €*
|
Poodi kaup24.ee |
Ulefone Smartphone Armor 23 Ultra 5G 12GB/512GB Orange | UF-A23U_NC/OE | 6975326..Vaata lisaks |
|
377.05 €
|
Poodi viron.ee |
Ulefone Smartfon UleFone Armor 23 Ultra 5G 12/512GB Czarny (UF-A23U/BK)Vaata lisaks |
|
392.91 €
|
Poodi percte.eu |
Mobiiltelefon UleFone Armor 23 Ultra, 512 GB, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 429 € Vaata lisaks |
|
399.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Mobiiltelefon UleFone Armor 23 Ultra, 512 GB, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 429 € Vaata lisaks |
|
399.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Telefon Ulefone Armor 23 Ultra 5G 12GB/512GB Elite Black without chargerTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. Vaata lisaks |
|
399.00 €
|
Poodi bigbox.ee |
Ulefone Armor 23 Ultra 5G 12/512GB Elite Czarny - Ulefone Armor 23 Ultra 5G 12GB..Vaata lisaks |
|
437.70 €
|
Poodi galador.ee |
Ulefone Armor 23 Ultra 5G telefon, 512/12 GB, must (Armor 23 Ultra Elite Black)Vaata lisaks |
|
523.70 €
|
Poodi smartech.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-03 16:50
! Teata veast| Bränd | Ulefone |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | IPS LCD |
| Ekraani eraldusvõime | 1080 x 2460 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Corning Gorilla Glass Victus |
| Mälumaht | 512 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.1 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@30fps |
| Kaitseaste (IP) | IP68 / IP69K |
| Kaubamärk | UleFone |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Oranž |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Tolmukindel |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 5280 |
| Väljalaske aasta | 2023 |
| Laadija kuulub komplekti | + |
| Mudel | Armor 23 Ultra |
| Eesmine kaamera | 50 MP |
| Tagumine kaamera | 2 x 50 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 13 |
| Ekraani suurus | 6.78 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | + |
| Kõrvaklappide pesa | USB Type-C |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Kaal koos akuga | 332 |
| Andurid | Kompass |
| Päritoluriik | Hiina |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| Pikslite tihedus | 396 ppi |
| Taastatud | - |
| 5G kommunikatsiooni tugi | + |
| Ümberpakendatud | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Mediatek Dimensity 8020 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 12 GB |
| Videokaardi mudel | Mali-G77 MC9 |
| Välk | LED |
| Toetatud mälukaardid | MicroSD |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Aku garantii | 12 |
| Vaata lisaks | |
















































