MSI Modern AM242P
MSI Modern AM242P
MSI Modern AM242P 1M-1848AT 60cm 23.8" i3-100U/8GB/256GB W11P | 00AE0721-1848 | ..Vaata lisaks |
|
901.46 €
|
Poodi enter24.eu |
MSI Modern AM242P 1M-1848AT 60cm 23.8" i3-100U/8GB/256GB W11PVaata lisaks |
|
946.41 €
|
Poodi galador.ee |
MSI Modern AM242P 1M-1873AT 60cm 23.8" i3-100U/16GB/256GB W11HVaata lisaks |
|
954.40 €
|
Poodi smartech.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-03 15:07
! Teata veast| Bränd | MSI |
| Kategooria | Lauaarvutid |
| Toote tüüp | Lauaarvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | FHD |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| Garantii | 24 |
| Kere mudel | MSI Modern |
| Kere suurus | All in One (AIO) |
| Protsessori maksimaalne sagedus | 4.4 |
| Toiteploki (PSU) võimsus | 120 |
| Hiir kuulub komplekti | Jah |
| Kaubamärk | MSI |
| Värv | Valge |
| Mudel | AM242P |
| Pikkus | 19.4 |
| Kollektsioon | Modern |
| Videokaardi mudel | Intel UHD Graphics |
| Laius | 54.1 |
| Kaal | 6.16 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 (SO-DIMM) |
| Taastatud | - |
| Arvuti tüüp | All In One arvutid |
| Kõrgus | 53.4 |
| Ekraani diagonaal | 23.8 |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Puudub |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 3200 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i3 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ i3-1215U |
| Protsessori sagedus | 1.2 |
| Protsessori tuumad | 6 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 11 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 64 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | Intel SoC |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | UHD |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Built-In |
| Võrgukaart | 10/100/1000 Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Optiline seade | - |
| Sisseehitatud mikrofon | - |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Liidesed | 1 x HDMI-out 2.0 |
| Vaata lisaks | |













































