Apple Mac Mini M2
Apple Mac Mini M2
Sellele tootele pole hetkel müüjaid.
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
-
Jaga Facebook
-
Kopeeri link
Link on kopeeritud
Eelnevate müüjate soovitused (41)
Komputer Apple Mac Mini Apple M2 8 GB 512 GB SSD macOS Ventura | MMFK3ZE/A | 19.. |
|
483.91 €
|
Laost otsasenter24.eu |
Apple Mac Mini 2023 Desktop M2 Chip 8 core 256GB 8GB Mac OS Apple 10 core GPU Gr.. |
|
525.00 €
|
Laost otsasitsupply.ee |
Mac mini 2023 Apple M2 8-core CPU, 10-core GPU 8GB/256GB// A+ |
Kasutatud
|
556.56 €
|
Laost otsasiupgrade.ee |
Apple Mac Mini Desktop Apple M2 M2 Internal memory 8 GB SSD 256 GB Apple M2 chip.. |
|
692.00 €
|
Laost otsasgate7.ee |
Apple | Mac | Mini | Desktop | Apple M2 | M2 | Internal memory 8 GB | SSD 256 GB.. |
|
694.78 €
|
Laost otsascaver.ee |
Apple Mac Mini MMFK3D/A Silber – M2 8-tuumaline, 10-tuumaline GPU, 8 GB muutmälu.. |
|
696.78 €
|
Laost otsasbigbox.ee |
Lauaarvuti APPLE Mac Mini Apple M2 8C CPU, 10C GPU/8GB/256GB SSD/RUS MMFJ3RU/A |
|
719.99 €
|
Laost otsaskimko.ee |
Apple Mac Mini Desktop PC, Apple M2, M2, Internal memory 8 GB, SSD 256 GB, Apple.. |
|
727.54 €
|
Laost otsasavamarket.ee |
|
Elektrika.ee
|
Apple | Mac | Mini | Desktop | Apple M2 | M2 | Internal memory 8 GB | Solid-stat.. |
|
739.32 €
|
Laost otsaselektrika.ee |
Apple Mac mini M4 10-Core CPU 10-Core GPU 16GB RAM 256GB SSD Silver |
|
747.00 €
|
Laost otsasturuliider.ee |
Apple Mac Mini Desktop PC, Apple M2, M2, Internal memory 8 GB, SSD 512 GB, Apple.. |
|
759.00 €
|
Laost otsasfotofabrikas.lt |
Apple Mac Mini (2023), M2 8C/10C, 8 GB, 512 GB, hõbedane - Lauaarvuti |
|
865.00 €
|
Laost otsaskontorikaubad.ee |
Apple Mac Mini Desktop Apple M2 M2 Internal memory 8 GB Solid-state drive capaci.. |
|
875.00 €
|
Laost otsasergohiir.ee |
Mac mini: Apple M2 chip with 8‑core CPU and 10‑core GPU, 256GB SSD MMFJ3ZE/A |
|
879.00 €
|
Laost otsashansapost.ee |
Mac mini: Apple M2 chip with 8‑core CPU and 10‑core GPU, 256GB SSD MMFJ3ZE/A |
|
879.00 €
|
Laost otsaskaup24.ee |
Apple Mac Mini Desktop PC, Apple M2, M2, Internal memory 8 GB, SSD 512 GB, Apple.. |
|
914.07 €
|
Laost otsasmyyk24.ee |
Apple | Mac | Mini | Desktop | Apple M2 | M2 | Internal memory 8 GB | Solid-stat.. |
|
915.00 €
|
Laost otsastechmarket.ee |
Statsionaarne arvuti Apple Mac Mini MMFK3KS/A EE Apple M2, M2 8-Core, 8 GB, 512 GB |
|
969.00 €
|
Laost otsask-rauta.ee |
Statsionaarne arvuti Apple Mac Mini MMFJ3RU/A LV Apple M2, M2 8-Core, 8 GB, 512 GB |
|
969.00 €
|
Laost otsas1a.ee |
Apple Mac Mini Desktop PC, M2, M2, Internal memory 8 GB, SSD 512 GB, M2 chip 10.. |
|
1086.57 €
|
Laost otsasheahind.ee |
Personal computer Apple Mac Mini Desktop PC, M2, M2, Internal memory 8 GB, SS.. |
|
1187.28 €
|
Laost otsaselectrobase.ee |
Hinnamuutuste ajalugu - Apple Mac Mini M2

Miks maksta rohkem?
- Lisateave hindade kohta
- Hankige pakkumisi
- Hankige kasulikke koode
Saada madal hinna teadaanded!
Liitu meiega ja teavitame teid esmalt hinnamuutustest! 💚
Logi sisse Facebook Logi sisse GoogleEi ole Facebooki ega Gmaili kasutajat? Registreeru e-postiaadressiga
On tõenäoline, et selle toote hind langeb järgneva 3 nädala jooksul 10% võrra!
Arvustused, kommentaarid, arvamused - Apple Mac Mini M2
Arvustusi pole. Ole esimene!
Informatsioon
| Bränd | Apple |
| Kategooria | Lauaarvutid |
| Toote tüüp | Lauaarvutid |
| Garantii | 24 |
| Kere suurus | Mini |
| Toiteploki (PSU) mudel | AC |
| Kaubamärk | Apple |
| Värv | Hall |
| Mudel | MNH73ZE/A LT/EE |
| Pikkus | 19.7 |
| Seeria | Mac Mini |
| Videokaardi mudel | M2 Pro 16-Core |
| Laius | 19.7 |
| Kaal | 1.18 |
| Arvuti tüüp | Miniarvutid |
| Kõrgus | 3.58 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Mac OS |
| Protsessori tüüp | Apple |
| Protsessori klass | M2 |
| Protsessori mudel | Apple M2 Pro |
| Protsessori tuumad | 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Apple |
| Videokaardi seeria | M2 |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Built-in |
| Võrgukaart | 10/100/1000, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Optiline seade | - |
| Sisseehitatud mikrofon | - |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise (INT) |
| Liidesed | 4 x Thunderbolt 4 |
| Vaata lisaks Näita vähem | |















































