Apple Mac Mini M4 256GB
Apple Mac Mini M4 256GB
Arvuti Apple Mac mini, Apple M, M4, 16 GB, 256 GB, SSD, macOS Sequoia | MU9D3DH/.. |
|
991.80 €
|
Poodi enter24.eu |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-16 08:55
! Teata veast| Bränd | Apple |
| Kategooria | Lauaarvutid |
| Toote tüüp | Lauaarvutid |
| Garantii | 24 |
| Kere suurus | Mini |
| Toiteploki (PSU) võimsus | 155 |
| Kaubamärk | Apple |
| Värv | Hõbe |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Pikkus | 12.7 |
| Seeria | Mac Mini |
| Videokaardi mudel | 10-Core GPU |
| Laius | 12.7 |
| Taastatud | - |
| Arvuti tüüp | Miniarvutid |
| Kõrgus | 5 |
| Installitud operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple |
| Protsessori klass | M4 |
| Protsessori mudel | M4 |
| Protsessori tuumad | 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 256 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 256 GB |
| Videokaardi tüüp | Apple |
| Videokaardi seeria | M4 |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Võrgukaart | 10/100/1000 |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Optiline seade | - |
| Sisseehitatud mikrofon | - |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise / Vene |
| Liidesed | Headphone (3.5mm) |
| Vaata lisaks | |









































