Lenovo V14 G2
Lenovo V14 G2
Lenovo V14 G2 Gen 2 ITL i3-1115G4 256GB SSD, 8GB 14" (1920x1080) Windows 10 Pro .. |
|
479.00 €
|
Poodi itsupply.ee |
Lenovo Ideapad V14 G2 14 Ryzen 7-5700U 8GB 256GB SSD Win11Home ReNew0% liising 92.08Eur kuni 6 kuud |
Refurbished
|
552.49 €
|
Poodi rde.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-03-26 03:18
! Teata veast| Bränd | LENOVO |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Lenovo |
| Puhvermälu (Cache) | 4 |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | V14 G2 ALC V14G2NEW8GB, AMD Ryzen 3 5300U, 8 GB, 256 GB, AMD Graphics |
| Pikkus | 21.52 |
| Seeria | Lenovo V14 G2 ALC |
| Protsessori põlvkond | AMD Ryzen™ (AMD) |
| Videokaardi mudel | AMD Graphics |
| Laius | 32.42 |
| Kahjustatud pakend | + |
| Kaal | 1.6 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 1.99 |
| Ekraani diagonaal | 14 |
| Korpuse värv | Must |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | - |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 10 |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 3200 |
| Protsessori tüüp | AMD |
| Protsessori klass | AMD Ryzen 3 |
| Protsessori mudel | AMD Ryzen 3 5300U |
| Protsessori sagedus | 2.60 |
| Protsessori tuumad | 4 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 12 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | AMD SoC |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 256 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 256 GB |
| Videokaardi tüüp | AMD |
| Videokaardi seeria | Radeon |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Stereo |
| Võrgukaart | Wi-Fi 5 (802.11ac), 10/100/1000 |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | - |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | Li-Ion |
| Aku tööiga kuni | 6 |
| Turvasüsteem | Turvaluku pesa (lukk müüakse eraldi), TPM 2.0 |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Liidesed | DC-In |
| Vaata lisaks | |
































