Lenovo ThinkPad X380
Lenovo ThinkPad X380
T1A Tier1 Asset Lenovo ThinkPad X380 Yoga - Flip-Design - Intel Core i5 8350U / .. |
|
324.59 €
|
Poodi galador.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-27 00:23
! Teata veast| Bränd | LENOVO |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Lenovo |
| Puhvermälu (Cache) | 6 |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | X380 Yoga |
| Pikkus | 222.2 |
| Seeria | Lenovo ThinkPad |
| Videokaardi mudel | Intel UHD Graphics 620 |
| Laius | 313.5 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | + |
| Kaal | 1.43 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 |
| Pakendi kõrgus | 0.10 |
| Pakendi laius | 0.44 |
| Pakendi pikkus | 0.39 |
| Taastatud | + |
| Arvuti tüüp | Uuendatud arvutid |
| Kõrgus | 18.2 |
| Ekraani diagonaal | 13.3 |
| Korpuse värv | Must |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | Intel Core i5-8250U |
| Protsessori sagedus | 1.60 |
| Protsessori tuumad | 4 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 8 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | UHD |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Võrgukaart | 10/100/1000 Mbit/s |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | + |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku garantii | 6 |
| Liidesed | Audio out/Mic |
| Vaata lisaks | |





































