Lenovo ThinkCentre M70s
Lenovo ThinkCentre M70s
LENOVO THINKCENTRE M70S G4 Gen 4 i5 13400, 16GB, 512GB SSD, NVMe M.2, Windows 11..Vaata lisaks |
|
635.00 €
|
Poodi itsupply.ee |
LENOVO ThinkCentre M70s SFF 11T8002SGE i5-12400 8GB/256GB SSD DVD-RW Win11 ProVaata lisaks |
|
844.70 €
|
Poodi smartech.ee |
Lenovo LENOVO ThinkCentre M70s G5 SFF Intel Core i5-14400 16GB DDR5 512GB SSD M...Vaata lisaks |
|
876.86 €
|
Poodi enter24.eu |
Lenovo ThinkCentre M70s Gen 6, Core Ultra 5 225, 16GB, 512GB, Windows 11 Pro 12Y..Vaata lisaks |
|
886.19 €
|
Poodi toppc.ee |
Lenovo ThinkCentre M70s Gen 5 Intel® Core™ i7 i7-14700 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB ..Vaata lisaks |
|
897.79 €
|
Poodi viron.ee |
Lenovo ThinkCentre M70s G5 SFF i5-14400 16GB 512SSD EN W11P Black 12U80006PB0% liising 151.33Eur kuni 6 kuud |
|
907.99 €
|
Poodi rde.ee |
Statsionaarne arvuti Lenovo ThinkCentre Intel Core i5-14400, 512 GB, DDR5 16 GB,..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 939 € Vaata lisaks |
|
929.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Statsionaarne arvuti Lenovo ThinkCentre Intel Core i5-14400, 512 GB, DDR5 16 GB,..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 939 € Vaata lisaks |
|
929.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Lenovo ThinkCentre M70s Gen 5 Intel® Core™ i7 i7-14700 16 GB DDR5-SDRA..Vaata lisaks |
|
961.75 €
|
Poodi percte.eu |
Lenovo ThinkCentre M70s Gen 5 Intel® Core™ i7 i7-14700 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB S.. |
|
1011.33 €
|
Poodi alfashop.ee |
Laptop Lenovo LENOVO ThinkCentre M70s G5 SFF Intel Core i5-14400 16GB DDR5 512GB..Vaata lisaks |
|
1018.90 €
|
Poodi galador.ee |
Lenovo ThinkCentre M70s G5 (12U8000APB)Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 1298.0 € |
|
1035.00 €*
|
Poodi kaup24.ee |
Lenovo ThinkCentre M70s Gen 5 Intel® Core™ i7 i7-14700 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB S.. |
|
1037.67 €
|
Poodi heahind.ee |
Lenovo ThinkCentre M70s Gen 5 Intel® Core™ i7 i7-14700 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB S..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
1160.87 €
|
Poodi bigbox.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-04 10:52
! Teata veast| Bränd | LENOVO |
| Kategooria | Lauaarvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Garantii | 24 |
| Kere mudel | ThinkCentre M70s |
| Kere suurus | SFF |
| Protsessori maksimaalne sagedus | 4.7 |
| Toiteploki (PSU) võimsus | 260 |
| Kaubamärk | Lenovo |
| Värv | Must |
| Mudel | M70s G5 |
| Pikkus | 33.9 |
| Kollektsioon | ThinkCentre |
| Videokaardi mudel | Intel UHD Graphics 730 |
| Laius | 9.25 |
| Kaal | 5.3 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Taastatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 29.7 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | Intel Core i5-14400 |
| Protsessori sagedus | 1.8 |
| Protsessori tuumad | 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | UHD |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Built-In |
| Võrgukaart | 10/100/1000 Mbps |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Optiline seade | - |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Liidesed | DisplayPort |
| Vaata lisaks | |














































