Lenovo LOQ 15AHP9
Lenovo LOQ 15AHP9
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
| Bränd | LENOVO |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| Bluetooth-liides | + |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Lenovo |
| Puhvermälu (Cache) | 16 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Ekraani sagedus | 144 |
| Korpuse materjal | Polükarbonaat |
| Mudel | 83DX008WPB |
| Pikkus | 258.7 |
| Seeria | Lenovo LOQ 15 |
| Videokaardi mudel | RTX 4060 |
| Laius | 359.86 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 2.38 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Operatsioonisüsteemi keel | Poola |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Aku maht (Wh) | 60 |
| Arvuti tüüp | Mänguritele |
| Kõrgus | 23.9 |
| Ekraani diagonaal | 15.6 |
| Korpuse värv | Hall |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 5600 |
| Protsessori tüüp | AMD |
| Protsessori klass | AMD Ryzen 5 |
| Protsessori mudel | AMD Ryzen™ 5 8645HS |
| Protsessori sagedus | 5 |
| Protsessori tuumad | 6 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 64 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | AMD SoC |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Nvidia |
| Videokaardi seeria | Geforce |
| Videokaardi mälu | 8 GB GDDR6 |
| Helikaardi mudel | Realtek® ALC3287 |
| Võrgukaart | 100/1000M, Wi-Fi® 6, 802.11ax 2x2 |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | + |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | Li-Ion |
| Turvasüsteem | TPM |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Liidesed | 1 x USB Type-C |
| Vaata lisaks | |





































