Lenovo Yoga Slim 6 14IRH8
Lenovo Yoga Slim 6 14IRH8
Lenovo Yoga Slim 6 14IRH8 FHD+OLED i5-13500H 16GB 512SSD EN W11 Gr 83E0003MLT0% liising 116.67Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
699.99 €
|
Poodi rde.ee |
Lenovo Laptop Lenovo Yoga Slim 6 14IRH8 i5-13500H / 16 GB / 512 GB / W11 (83E000.. |
|
1119.43 €
|
Poodi percte.eu |
Lenovo Yoga Slim 6 14IRH8 i5-13500H / 16 GB / 512 GB / W11 laptop (83E0003BPB) |.. |
|
1168.15 €
|
Poodi multo.eu |
Sülearvuti Lenovo Yoga Slim 6 14IRH8 (83E0003BPB)Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 1323.0 € |
|
1175.00 €*
|
Poodi kaup24.ee |
Arvuti LenovoYGS6 14IRH8, 14", Intel® Core™ i7-13700H, RAM 16 GB, SSD 512 GB, in..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
1175.00 €
|
Poodi bigbox.ee |
Lenovo Yoga Slim 6 14IRH8 i5-13500H / 16 GB / 512 GB / W11 (83E0003BPB) | 83E000.. |
|
1179.69 €
|
Poodi enter24.eu |
Lenovo Laptop Lenovo Yoga Slim 6 14IRH8 i5-13500H / 16 GB / 512 GB / W11 (83E000.. |
|
1213.22 €
|
Poodi eestipoisid.eu |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-28 06:02
! Teata veast| Bränd | LENOVO |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | OLED |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1200 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Lenovo |
| Puhvermälu (Cache) | 18 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Ekraani sagedus | 60 |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | 14IRH8 |
| Pikkus | 221 |
| Seeria | Lenovo Yoga Slim 6 |
| Protsessori põlvkond | Raptor Lake (Intel) |
| Videokaardi mudel | Intel HD |
| Laius | 312 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.31 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 14.9 |
| Ekraani diagonaal | 14 |
| Korpuse värv | Hall |
| Ekraanipinna tüüp | Läikiv |
| IPS ekraan | - |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 5200 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ i5-13500H |
| Protsessori sagedus | 3.50 |
| Protsessori tuumad | 12 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | Intel SoC |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | Iris Xe |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Integrated |
| Võrgukaart | 802.11ax |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Turvasüsteem | TPM |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Liidesed | 2 x USB-C |
| Vaata lisaks | |












































