Lenovo ThinkBook 16 G6
Lenovo ThinkBook 16 G6
LENOVO ThinkBook 16 G6 ABP R3-7330U 16GB 256GB 1Y-Carry-In Windows 11 Pro |
|
643.40 €
|
Poodi smartech.ee |
Lenovo ThinkBook 16 G6 ABP Ryzen 5 7430U / 16 GB / 512 GB / W11 Pro (21KK007TGE).. |
|
822.86 €
|
Poodi enter24.eu |
Lenovo ThinkBook 16 G6 ABP AMD Ryzen™ 7 7730U Laptop 40.6 cm (16") WUXGA 1..Vaata lisaks |
|
832.27 €
|
Poodi eestipoisid.eu |
Lenovo Laptop Lenovo ThinkBook 16 G6 ABP Ryzen 5 7430U / 16 GB / 512 GB / W11 Pr..Vaata lisaks |
|
841.51 €
|
Poodi percte.eu |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-03 20:56
! Teata veast| Bränd | LENOVO |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1200 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Lenovo |
| Puhvermälu (Cache) | 24 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Ekraani sagedus | 60 |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | 16 G6 |
| Pikkus | 253.5 |
| Seeria | Lenovo ThinkBook |
| Protsessori põlvkond | Raptor Lake (Intel) |
| Videokaardi mudel | Intel HD |
| Laius | 356.2 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.7 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 17.5 |
| Ekraani diagonaal | 16 |
| Korpuse värv | Hall |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 5200 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i7 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ i7-13700H |
| Protsessori sagedus | 3.7 |
| Protsessori tuumad | 14 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 64 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | Intel SoC |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | Iris Xe |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Built-in |
| Võrgukaart | 802.11ax |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | + |
| Toetatud mälukaardid | SD |
| Klaviatuuri keel | Skandinaavia |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku maht | 71 |
| Turvasüsteem | TPM |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Liidesed | USB 3.2 Gen 1 (Always On) |
| Vaata lisaks | |





















































