HP 255 G10
HP 255 G10
Hewlett-Packard Laptop HP 255 G10 15 R5-7535U 8GB 512GB DOS | 28868 | 0199764743..Vaata lisaks |
|
401.83 €
|
Poodi viron.ee |
HP 255 G10, 15,6", Ryzen 5, 8 GB, 256 GB, ENG/ITA, must - SülearvutiVaata lisaks |
|
429.99 €
|
Poodi euronics.ee |
HP 255R G10 Ryzen 5 7535U / 8 GB / 512 GB (B9YQ1ET) | B9YQ1ET | 199764743473Vaata lisaks |
|
444.50 €
|
Poodi multo.eu |
HP Laptop HP 255R G10 Ryzen 5 7535U / 8 GB / 512 GB (B9YQ1ET)Vaata lisaks |
|
448.07 €
|
Poodi eestipoisid.eu |
Sülearvuti HP 255R G10 CPU AMD RyzenT 5 7535U 2.9 GHz 15.6 " 1920 x 1080 pixels ..Vaata lisaks |
|
448.70 €
|
Poodi myyk24.ee |
Sülearvuti HP 255R G10 Ryzen 5 7535U / 8 GB / 512 GB (B9YQ1ET) | B9YQ1ET | 19976..Vaata lisaks |
|
453.98 €
|
Poodi enter24.eu |
Notebook|HP|255R G10|CPU AMD RyzenT 5|7535U|2.9 GHz|15.6 "|1920 x 1080 pixels|RA..Vaata lisaks |
|
455.50 €
|
Poodi galador.ee |
Notebook HP 255R G10 CPU AMD RyzenT 5 7535ULaos 100 tk – telli E-R enne 16:00 ja saad kätte juba järgmisel tööpäeval! Vaata lisaks |
|
456.12 €
|
Poodi datagroove.ee |
HP Mrkus||255R G10|CPU AMD RyzenT 5|7535U|2,9 GHz|15,6 "|1920 x 1080 pikslit|RAM..Vaata lisaks |
|
458.30 €
|
Poodi smartech.ee |
Notebook|HP|255R G10|CPU AMD RyzenT 5|7535U|2.9 GHz|15.6 "|1920 x 1080 pixels|RA..Vaata lisaks |
|
459.00 €
|
Poodi fotofabrikas.lt |
Notebook|HP|255R G10|CPU AMD RyzenT 5|7535U|2.9 GHz|15.6 "|1920 x 1080 pixels|RA..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. Vaata lisaks |
|
463.76 €
|
Poodi bigbox.ee |
HP 255R G10 15.6 FHD AMD R5-7535U/8GB/512GB/AMD Radeon Graphics/WIN11 Home/ENG k..Vaata lisaks |
|
465.16 €
|
Poodi alfashop.ee |
HP 255 G10 Ryzen 3 7330U 256GB SSD, 4GB 15.6" (1920x1080) FreeDOS BLACKVaata lisaks |
|
469.00 €
|
Poodi itsupply.ee |
Hewlett Packard Notebook|HP|255R G10|CPU AMD RyzenT 5|7535U|2.9 GHz|15.6 "|1920 ..Vaata lisaks |
|
472.23 €
|
Poodi toppc.ee |
Sülearvuti NB 255R G10 R5-7535U 15"/16/512GB DOS AD1U9ET HPHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 531.0 € |
|
494.94 €*
|
Poodi kaup24.ee |
HP 255R G10 15.6 FHD AMD R5-7535U 8GB 512GB AMD Radeon ENGVaata lisaks |
|
497.10 €
|
Poodi arvutitark.ee |
Notebook|HP|255R G10|CPU AMD RyzenT 5|7535U|2.9 GHz|15.6 "|1920 x 1080 pixels|RA..Vaata lisaks |
|
514.53 €
|
Poodi freyo.ee |
HP 255R G10 AMD Ryzen™ 5 7535U Laptop 39.6 cm (15.6") Full HD 8 GB DDR5-SDRAM 51.. |
|
517.58 €
|
Poodi heahind.ee |
HP 255 G10 15.6 FHD AMD R5-7530U/8GB/512GB/AMD Radeon Graphics/WIN11 Home/ENG kb..Vaata lisaks |
|
523.00 €
|
Poodi gameroom.ee |
Sülearvuti HP 255R G10 AD1U9ET, 7535U, 16 GB, 512 GB, 15.6 ", AMD Radeon 660M, h..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 589 € Vaata lisaks |
|
523.09 €*
|
Poodi 1a.ee |
Sülearvuti HP 255R G10 AD1U9ET, 7535U, 16 GB, 512 GB, 15.6 ", AMD Radeon 660M, h..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 589 € Vaata lisaks |
|
523.09 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
HP 255 G10 15.6 FHD AMD R5-7530U/8GB/512GB/AMD Radeon Graphics/WIN11 Home/ENG kb..Laos 5 tk – telli E-R enne 16:00 ja saad kätte juba järgmisel tööpäeval! Vaata lisaks |
|
524.79 €
|
Poodi novalo.ee |
HP 255 G10 15.6 FHD IPS 7530U 8GB 512SSD EN W11 Dark Gray0% liising 87.89Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
527.31 €
|
Poodi rde.ee |
Ühildub HP sülearvutiga HP 255 G10 15.6" AMD RYZEN 3 7320U 4.1GHz RAM 8GB SSD 25..Vaata lisaks |
|
744.80 €
|
Poodi minukaubad.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-20 23:28
! Teata veast| Bränd | HP |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | FHD |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | HP |
| Puhvermälu (Cache) | 16 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | A1WC3UA#ABA |
| Pikkus | 360 |
| Seeria | HP 255 G10 |
| Protsessori põlvkond | AMD Ryzen™ (AMD) |
| Videokaardi mudel | AMD Radeon™ Graphics |
| Laius | 236 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.5 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Aku maht (Wh) | 41 |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 19 |
| Ekraani diagonaal | 15.6 |
| Korpuse värv | Hõbe |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 3200 |
| Protsessori tüüp | AMD |
| Protsessori klass | AMD Ryzen 7 |
| Protsessori mudel | AMD Ryzen™ 7-7730U |
| Protsessori sagedus | 2 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 11 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | AMD |
| Videokaardi seeria | Radeon |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Integrated |
| Võrgukaart | Integrated 10/100/1000 GbE Realtek Wi-Fi 6 |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | Li-Ion |
| Aku tööiga kuni | 12 |
| Turvasüsteem | TPM |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Liidesed | 3.5 mm Audio |
| Vaata lisaks | |






















































