Dell Latitude 5590
Dell Latitude 5590
Sülearvuti Dell Latitude 5590, taastatud, i5-8250U, 8 GB, 256 GB, 15.6 ", Intel ..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 479 € |
|
388.55 €*
|
Poodi 1a.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-03-31 08:14
! Teata veast| Bränd | DELL |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Dell |
| Puhvermälu (Cache) | 6 |
| Toote kaal koos pakendiga | 2100 |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | 5590 |
| Pikkus | 251 |
| Seeria | Dell Latitude |
| Videokaardi mudel | Intel UHD Graphics 620 |
| Laius | 376 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.88 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 |
| Pakendi kõrgus | 0.10 |
| Pakendi laius | 0.44 |
| Pakendi pikkus | 0.39 |
| Taastatud | + |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 21 |
| Ekraani diagonaal | 15.6 |
| Korpuse värv | Must |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | Intel Core i5-8350U |
| Protsessori sagedus | 1.70 |
| Protsessori tuumad | 4 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 32 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | UHD |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | - |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Liidesed | VGA |
| Vaata lisaks | |





































