Dell Inspiron 3535
Dell Inspiron 3535
Dell Inspiron 3535 AMD Ryzen 3 7320U 512GB SSD, 8GB 15.6" (1920x1200) WIN11 Home..Vaata lisaks |
|
359.00 €
|
Poodi itsupply.ee |
Dell Inspiron 3535 - Ryzen 7-7730U | 15,6" | Dotyk | 16GB | 512GB | Win11 | Czarny |
|
517.97 €
|
Poodi percte.eu |
Dell Inspiron 3535 - Ryzen 7-7730U | 15,6" | Dotyk | 16GB | 512GB | Win11 | Czarny |
|
536.96 €
|
Poodi eestipoisid.eu |
Dell Inspiron 3535 15.6 FHD IPS 7730U 16GB 512SSD EN W11 Carbon Black0% liising 96.38Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
578.30 €
|
Poodi rde.ee |
DEL DELL Inspiron 3535 - Ryzen 7-7730U | 15.6" | Touch | 16GB | 512GB | Win11 | .. |
|
578.50 €
|
Poodi galador.ee |
Dell Inspiron 3535 - Ryzen 7-7730U | 15,6" | Dotyk | 16GB | 512GB | Win11 | Czar.. |
|
581.23 €
|
Poodi toppc.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-17 12:57
! Teata veast| Bränd | DELL |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Dell |
| Puhvermälu (Cache) | 16 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Ekraani sagedus | 60 |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | 3535 |
| Pikkus | 359 |
| Seeria | Dell Inspiron |
| Protsessori põlvkond | AMD Ryzen™ (AMD) |
| Videokaardi mudel | AMD Graphics |
| Laius | 236 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.69 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 19 |
| Ekraani diagonaal | 15.6 |
| Korpuse värv | Must |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | + |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 3200 |
| Protsessori tüüp | AMD |
| Protsessori klass | AMD Ryzen 5 |
| Protsessori mudel | AMD Ryzen 5 7530U |
| Protsessori sagedus | 2 |
| Protsessori tuumad | 6 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | AMD SoC |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | AMD |
| Videokaardi seeria | Radeon |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Integrated |
| Võrgukaart | Wi-Fi 5 (802.11a/b/g/n/ac) |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | + |
| Toetatud mälukaardid | SD |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | - |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | Li-Ion |
| Turvasüsteem | TPM |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Liidesed | 1 x USB 3.2 |
| Vaata lisaks | |



































