Dell Latitude E3470
Dell Latitude E3470
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-03-26 15:23
! Teata veast| Bränd | DELL |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | HD |
| Ekraani eraldusvõime | 1366 x 768 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Dell |
| Puhvermälu (Cache) | 3 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Ekraani sagedus | 60 |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Pikkus | 342 |
| Seeria | Dell Latitude 3470 |
| Protsessori põlvkond | Skylake (Intel) |
| Videokaardi mudel | Intel HD |
| Laius | 243.3 |
| Kaal | 1.81 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR3 |
| Taastatud | - |
| Aku maht (Wh) | 40 |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 23.15 |
| Ekraani diagonaal | 14 |
| Korpuse värv | Must |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 1600 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i3 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ i3-6100U |
| Protsessori sagedus | 2.3 |
| Protsessori tuumad | 2 |
| Operatiivmälu (RAM) | 4 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 16 GB |
| Vabade operatiivmälu pesade kogus | 1 |
| Kandja tüüp | HDD |
| Kõvaketta mahutavus | 500 GB |
| SSD/eMMC draivi võimsus | – |
| Arvuti kogumälumaht | 500 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | HD |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Realtek ALC3246 |
| Võrgukaart | 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | + |
| Toetatud mälukaardid | SDHC |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | - |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | + |
| Aku tehnoloogia | Li-Ion |
| Liidesed | VGA |
| Vaata lisaks | |
























