Asus Vivobook 15 OLED M1505YA-MA085W
Asus Vivobook 15 OLED M1505YA-MA085W
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
| Bränd | Asus |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Ekraani eraldusvõime | 2880 x 1620 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Asus |
| Puhvermälu (Cache) | 16 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | M1505YA-MA085W |
| Pikkus | 227.6 |
| Seeria | Asus VivoBook 15 |
| Protsessori põlvkond | AMD Ryzen™ (AMD) |
| Videokaardi mudel | AMD Graphics |
| Laius | 356.8 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.7 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 19.9 |
| Ekraani diagonaal | 15.6 |
| Korpuse värv | Must |
| Ekraanipinna tüüp | Läikiv |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 |
| Protsessori tüüp | AMD |
| Protsessori klass | AMD Ryzen 7 |
| Protsessori mudel | 7730U |
| Protsessori sagedus | 2.0 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 11 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | AMD |
| Videokaardi seeria | Radeon |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Võrgukaart | 802.11ax |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Aku garantii | 12 |
| Liidesed | Micro HDMI |
| Vaata lisaks | |





































