Asus Zenbook 14X OLED
Asus Zenbook 14X OLED
ASUS Zenbook Duo UX8406CA-QL203X 14" WUXGA OLED Touch U9 285H 32GB/1TB Win11 Pro..Vaata lisaks |
|
2385.57 €
|
Poodi enter24.eu |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-01 16:10
! Teata veast| Bränd | Asus |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | OLED |
| Ekraani eraldusvõime | 2880 x 1800 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Asus |
| Puhvermälu (Cache) | 18 |
| Helisüsteem | Dolby Atmos |
| Ekraani sagedus | 120 |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | ZenBook 14X OLED, Intel® Core™ i5-13500H, 16 GB, 512 GB |
| Pikkus | 32.18 |
| Seeria | Asus ZenBook 14X OLED |
| Protsessori põlvkond | Raptor Lake (Intel) |
| Videokaardi mudel | RTX 3050 |
| Laius | 22.56 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kahjustatud pakend | + |
| Kaal | 1.56 |
| Taastatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 1.69 |
| Ekraani diagonaal | 14.5 |
| Korpuse värv | Hall |
| Ekraanipinna tüüp | Läikiv |
| IPS ekraan | - |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ i5-13500H |
| Protsessori sagedus | 3.50 |
| Protsessori tuumad | 12 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | Intel SoC |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Nvidia |
| Videokaardi seeria | Geforce |
| Videokaardi mälu | 4 GB |
| Helikaardi mudel | Integrated |
| Võrgukaart | Wi-Fi 6E |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | Li-Ion |
| Turvasüsteem | TPM 2.0 |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Liidesed | 1 x USB 3.2 (2 Gen) |
| Vaata lisaks | |













































