Xiaomi Redmi Note 11 64GB
Xiaomi Redmi Note 11 64GB
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2024-07-12 06:28
! Teata veast| Bränd | Xiaomi |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | AMOLED |
| Ekraani eraldusvõime | 1080 x 2400 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Corning Gorilla Glass 3 |
| Mälumaht | 64 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| WiFi Direct liides | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Toetatud keeled | Eesti |
| Kaubamärk | Xiaomi |
| Värv | Helesinine |
| Korpuse materjal | Plastik |
| WiFi-liides | + |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 5000 |
| Audiofailide vormingud | MP3 |
| Laadija kuulub komplekti | + |
| Mudel | Redmi Note 11 |
| Näotuvastus | + |
| Eesmine kaamera | 13 MP |
| Tagumine kaamera | 50 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 11 |
| Ekraani suurus | 6.43 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Kaal koos akuga | 179 |
| Andurid | Kompass |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Snapdragon 680 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 4 GB |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Aku garantii | 12 |
| Vaata lisaks | |




































