Xiaomi Mi TV P1 55
Xiaomi Mi TV P1 55
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-03-26 23:06
! Teata veast| Bränd | XIAOMI |
| Kategooria | Telerid |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| DLNA | - |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Dolby Vision®. HDR10+. HLG |
| Kaubamärk | Xiaomi |
| Sügavus | 8.92 |
| Pinge | 240 |
| Helisüsteem | Dolby Audio |
| Heli võimsus | 20 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 11.7 |
| Ekraani kuju | Lame |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 300 x 300 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | ELA4590EU |
| Seeria | MI LED TV P1 |
| Laius | 123.49 |
| Kaal | 11.9 |
| Muud liidesed | Bluetooth sisend |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 51-55" |
| Energiatõhususe klass | G |
| Aastane energiatarve | 100 |
| Kõrgus | 72.46 |
| Ekraani diagonaal | 55 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google (Android) TV |
| Sügavus alusega | 28.53 |
| Kõrgus alusega | 78.22 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T2 |
| WiDi-liides | - |
| "Smart TV" | + |
| Nutikas juhtpaneel | + |
| Protsessori mudel | Cortex A55 Quad Core |
| Vaata lisaks | |

































