Ulefone Armor Mini 20 Pro 256GB
Ulefone Armor Mini 20 Pro 256GB
Ulefone Armor Mini 20 Pro Smartphone 8GB / 256GB | UF-AM20P/BK | 6975326663243Vaata lisaks |
|
303.29 €
|
Poodi enter24.eu |
Ulefone Armor Mini 20 Pro 5G 8/256GB Black without charger | UF-AM20P_NC/BK | 6.. |
|
311.58 €
|
Poodi viron.ee |
Ulefone ARMOR MINI 20 PRO 8+256GB0% liising 52.85Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
317.10 €
|
Poodi rde.ee |
Ulefone Armor Mini 20 Pro 11.9 cm (4.7) Dual SIM Android 14 5G USB Type-C 8 GB 2..Vaata lisaks |
|
319.60 €
|
Poodi smartech.ee |
ULEFONE Armor Mini 20 Pro 4G 8/256GB IP69K black | UF-AM20P_NC/BK | 6975326662598 |
|
343.90 €
|
Poodi multo.eu |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-04 17:34
! Teata veast| Bränd | ULEFONE |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | IPS LCD |
| Ekraani eraldusvõime | 720 x 1600 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Corning Gorilla Glass Victus 2 |
| Mälumaht | 256 GB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 2000 |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@30fps |
| Kaitseaste (IP) | IP68 / IP69K |
| Kaubamärk | UleFone |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Must |
| Korpuse materjal | Plastik |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Tolmukindel |
| Aku maht | 6200 |
| Laadija kuulub komplekti | + |
| Mudel | Armor Mini 20 Pro |
| Eesmine kaamera | 32 MP |
| Tagumine kaamera | 50 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 14 |
| Ekraani suurus | 4.7 |
| Juhtmeta laadimine | + |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | - |
| Kõrvaklappide pesa | USB Type-C |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Kaal koos akuga | 301 |
| Andurid | Kompass |
| Päritoluriik | - |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| Taastatud | - |
| 5G kommunikatsiooni tugi | + |
| Ümberpakendatud | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | MediaTek Dimensity 6300 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Videokaardi mudel | Mali-G57 MC2 |
| Välk | LED |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Vaata lisaks | |



































