Ulefone Armor 26 Ultra Walkie-Talkie 512GB
Ulefone Armor 26 Ultra Walkie-Talkie 512GB
Ulefone Armor 26 Ultra 5G W-T 12/512GB Black without charger | UF-A26UWT_NC/BK .. |
|
562.40 €
|
Poodi viron.ee |
Telefon Ulefone Armor 26 Ultra 5G Walkie-talkie 12GB/512GB Black without chargerTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
674.30 €
|
Poodi bigbox.ee |
Ulefone Armor 26 Ultra Walkie-Talkie 12/ 512GB Black (Without Charger)0% liising 112.56Eur kuni 6 kuud |
|
675.33 €
|
Poodi rde.ee |
Ulefone Nutitelefoni kaitse 26 Ultra Walkie-Talkie 5G 12/512GB IP69K must |
|
678.30 €
|
Poodi smartech.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-16 21:33
! Teata veast| Bränd | Ulefone |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | LCD |
| Ekraani eraldusvõime | 2460 x 1080 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Corning Gorilla Glass 5 |
| Mälumaht | 512 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| NFC | - |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Kõneaeg kuni | 56 |
| Kaubamärk | UleFone |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | + |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 15600 |
| Väljalaske aasta | 2024 |
| Laadija kuulub komplekti | + |
| Mudel | Armor 16 Ultra |
| Eesmine kaamera | 50 MP |
| Tagumine kaamera | 200 + 8 + 50 + 64 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 13 |
| Ekraani suurus | 6.78 |
| Juhtmeta laadimine | + |
| FM-raadio | + |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Ooteaeg kuni | 1750 |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Kaal koos akuga | 609 |
| Andurid | Kompass |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| Pikslite tihedus | 396 ppi |
| Taastatud | - |
| 5G kommunikatsiooni tugi | + |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | MediaTek Dimensity 8020 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 12 GB |
| Välk | LED |
| Toetatud mälukaardid | MicroSD |
| Vaata lisaks | |









































