Sony K-65XR80P
Sony K-65XR80P
Sony K65XR80PAEPkiire tarne 2-3 tööpäevaga, 0% liising 302.57Eur kuni 6 kuud |
|
1815.40 €
|
Poodi rde.ee |
Teler Sony K65XR80PB OLED 65" SmartTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
1815.40 €
|
Poodi bigbox.ee |
Sony Bravia 8, 65", 4K UHD, OLED, tumehall - TelerHind kehtib Sõprade Ringi liikmetele. Tavahind: 2049 € |
|
1939.00 €*
|
Poodi euronics.ee |
Televiisor Sony Bravia 8 K65XR80PAEP, 65 ", 4K OLEDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 2264.97 € |
|
2012.25 €*
|
Poodi 1a.ee |
Televiisor Sony Bravia 8 K65XR80PAEP, 65 ", 4K OLEDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 2264.97 € |
|
2012.25 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Téléviseur OLED - Sony - BRAVIA 8 - 65 Pouces - 4K HDR - Google Smart TV - Suppo.. |
|
2490.00 €
|
Poodi joom.com |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-15 21:12
! Teata veast| Bränd | SONY |
| Kategooria | Telerid |
| Kuva tüüp | OLED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K OLED |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| WiFi Direct liides | - |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| DLNA | - |
| HDMI-pistikupesade arv | 4 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Sony |
| Sügavus | 3.7 |
| Pinge | 240 |
| Heli võimsus | 50 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 22.3 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 120 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 300 x 300 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | K65XR80PAEP |
| Laius | 144.2 |
| Kaal | 23.2 |
| Päritoluriik | Slovakkia |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Muud liidesed | IF |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 56-65" |
| Energiatõhususe klass | E |
| Kõrgus | 82.9 |
| Ekraani diagonaal | 65 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google (Android) TV |
| Sügavus alusega | 24.8 |
| Kõrgus alusega | 85.5 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-C |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| WiDi-liides | - |
| "Smart TV" | + |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Protsessori mudel | XR Processor |
| Vaata lisaks | |








































