Sony K-55XR80P
Sony K-55XR80P
Sony K55XR80PAEPkiire tarne 2-3 tööpäevaga, 0% liising 237.97Eur kuni 6 kuud |
|
1427.80 €
|
Poodi rde.ee |
Teler Sony Bravia 8 K55XR80PAEP OLED 55" SmartTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
1427.80 €
|
Poodi bigbox.ee |
SALE OUT. Sony K55XR80PAEP Bravia 8 55 Smart TV Google TV 4K UHD Black DAMAGED P.. |
|
1500.73 €
|
Poodi alfashop.ee |
Sony Bravia 8, 55", 4K UHD, OLED, tumehall - TelerHind kehtib Sõprade Ringi liikmetele. Tavahind: 1619 € |
|
1529.00 €*
|
Poodi euronics.ee |
Televiisor Sony Bravia 8 K55XR80PAEP, 55 ", 4K OLEDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1755.12 € |
|
1563.69 €*
|
Poodi 1a.ee |
SALE OUT. Sony K55XR80PAEP Bravia 8 | 55 | Smart TV | Google TV | 4K UHD | Black.. |
|
1566.45 €
|
Poodi elektrika.ee |
Televiisor Sony Bravia 8 K55XR80PAEP, 55 ", 4K OLEDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1755.12 € |
|
1595.47 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Teler Sony K-55XR80 OLED 55'' 4K Ultra HD Google TV | K55XR80PAEP | 4548736159778 |
|
1627.73 €
|
Poodi enter24.eu |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-17 14:41
! Teata veast| Bränd | SONY |
| Kategooria | Telerid |
| Kuva tüüp | OLED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K OLED |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| WiFi Direct liides | - |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| DLNA | - |
| HDMI-pistikupesade arv | 4 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Sony |
| Sügavus | 3.7 |
| Pinge | 240 |
| Heli võimsus | 50 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 17.1 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 120 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 300 x 300 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | K55XR80PAEP |
| Laius | 122.3 |
| Kaal | 18 |
| Päritoluriik | Slovakkia |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Muud liidesed | IF |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 51-55" |
| Energiatõhususe klass | F |
| Kõrgus | 70.6 |
| Ekraani diagonaal | 55 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google (Android) TV |
| Sügavus alusega | 24.8 |
| Kõrgus alusega | 73.2 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-C |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| WiDi-liides | - |
| "Smart TV" | + |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Protsessori mudel | XR Processor |
| Vaata lisaks | |












































