Sony ILCE
Sony ILCE
Sony ILCE-6100 Mirrorless Camera + 16-50mm Lens, Black | SonyTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. Vaata lisaks |
|
788.82 €
|
Poodi bigbox.ee |
Sony A6400 body, (ILCE-6400/S) | (α6400)Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 920.19 € Vaata lisaks |
|
798.00 €*
|
Poodi kaup24.ee |
Sony Alpha ILCE-6400 Body Black0% liising 143.37Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
860.19 €
|
Poodi rde.ee |
SONY Alpha ILCE-6400 + objektiiv SELP 16-50mm mustTranslation: Alpha ILCE-6400 +.. |
|
1006.10 €
|
Poodi smartech.ee |
Aparat Sony SONY Alpha ILCE-6400MB Black + 18-135mm f/3.5-5.6 | ILCE6400AMB.CEC .. |
|
1303.38 €
|
Poodi enter24.eu |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-03 10:14
! Teata veast| Bränd | SONY |
| Kategooria | Digikaamerad |
| Toote tüüp | Hübriidkaamerad |
| Mõõtmed | 126.9 x 95.7 x 59.7 mm |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | - |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@60fps |
| Täiendav info | Smile Shutter™ |
| Kaubamärk | Sony |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | A7 II Body + 28-70mm |
| Laius | 127.0 |
| Kaal | 556 |
| Toide | Aku |
| Videoproportsioon | 16:9 |
| Diafragma | Oleneb valitud objektiivist (kaasas FE 28-70mm F3.5-5.6 OSS) |
| Sisemälu | - |
| Kõrgus | 155 |
| Ekraani diagonaal | 3 |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Anduri tüüp | Exmor CMOS |
| Megapikslite arv | 24.3 |
| Kaamera tundlikkus (ISO) | 25600 |
| Sensori suurus | 35.8 x 23.9 mm |
| Valge värvi bilanss | Auto, 9 positsiooni + 1 käsitsi |
| Maksimaalne eraldusvõime | 6000 x 3376 |
| Optika | Komplektis objektiiv FE 28–70mm F3.5-5.6 OSS |
| Käsitsi fokuseerimine | + |
| Autofokuseerimine | + |
| Videootsija | On (elektrooniline pildiotsija) |
| Särituse kompenseerimine | - 5 EV kuni + 5 EV sammuga 1/3 EV või 1/2 EV |
| Võimalus ühendada väline välk | + |
| Välk | Sisseehitatud (Pop-up) |
| Välgu režiimid | Wireless |
| Pildistamisrežiimid | Full HD |
| Ekraani eraldusvõime punktides | 1228800 |
| Mikrofon | On (Stereo) |
| 3D-pildistamine | - |
| Pildi formaadid | XAVC S |
| Toetatud mälukaardid | SDHC |
| Liidesed | Micro HDMI |
| Vaata lisaks | |





































