Samsung QE43Q60CAU
Samsung QE43Q60CAU
Samsung QE43Q60CAUXXH0% liising 70.33Eur kuni 6 kuud |
|
421.99 €
|
Poodi rde.ee |
Telewizor Samsung QE43Q60CAUXXH QLED 43'' 4K Ultra HD Tizen | QE43Q60CAUXXH | 88.. |
|
501.12 €
|
Poodi enter24.eu |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-05 08:22
! Teata veast| Bränd | SAMSUNG |
| Kategooria | Telerid |
| Kuva tüüp | UHD/QNED/QLED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | QLED |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Kaubamärk | Samsung |
| Sügavus | 2.57 |
| Pinge | 240 |
| Heli võimsus | 20 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 8.4 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 50 |
| VESA standard | 200 x 200 |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | QE43Q60CAUXXH |
| Laius | 96.55 |
| Kaal | 8.6 |
| Päritoluriik | Ungari |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Muud liidesed | Digitaalne optiline audio väljund |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 33-43" |
| Energiatõhususe klass | F |
| Kõrgus | 55.94 |
| Ekraani diagonaal | 43 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Tizen OS |
| Sügavus alusega | 18.1 |
| Kõrgus alusega | 59.81 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T2CS2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Tootmisaasta | 2023 |
| Protsessori mudel | Quantum Processor Lite 4K |
| Vaata lisaks | |












































