Samsung UE50DU7172
Samsung UE50DU7172
Samsung Electronics Polska Samsung UE50DU7172U 127 cm (50") 4K Ultra HD Smart TV.. |
|
337.66 €
|
Poodi viron.ee |
TV Set|SAMSUNG|50"|4K/Smart|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|Tizen|Black|UE50DU7.. |
|
344.49 €
|
Poodi alfashop.ee |
Samsung UE50DU7172UXXH0% liising 57.55Eur kuni 6 kuud |
|
345.30 €
|
Poodi rde.ee |
Televiisor Samsung UE50DU7172UHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 407.99 € |
|
347.30 €*
|
Poodi kaup24.ee |
Samsung UE50DU7172U LED teler 50'' 4K Ultra HD Tizen | UE50DU7172UXXH | 88060954.. |
|
398.59 €
|
Poodi enter24.eu |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-18 07:08
! Teata veast| Bränd | SAMSUNG |
| Kategooria | Telerid |
| Kuva tüüp | UHD/QNED/QLED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| WiFi Direct liides | - |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 1 |
| DLNA | - |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | - |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Kaubamärk | Samsung |
| Sügavus | 6 |
| Pinge | 240 |
| Helisüsteem | 2.0 ch |
| Heli võimsus | 20 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 9.5 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 50 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 200 x 200 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | UE50DU7172UXXH |
| Seeria | - |
| Laius | 112.03 |
| Kaal | 9.9 |
| Päritoluriik | Ungari |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Muud liidesed | CI |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 44-50" |
| Energiatõhususe klass | G |
| Kõrgus | 64.7 |
| Ekraani diagonaal | 50 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Tizen OS |
| Sügavus alusega | 23.7 |
| Kõrgus alusega | 69.4 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T2CS2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| WiDi-liides | - |
| "Smart TV" | + |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Protsessori mudel | Crystal Processor 4K |
| Vaata lisaks | |


















































