Samsung Galaxy A23 5G 64GB
Samsung Galaxy A23 5G 64GB
Samsung Galaxy A23 5G 64gb Black Klass B (Hea)Kontrollitud seadmed. 12-kuud garantiid. Soodne järelmaks. 14-päevane tagastus. Vaata lisaks |
Refurbished
|
139.00 €
|
Poodi technocircle.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-03-30 18:07
! Teata veast| Bränd | Samsung |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | PLS LCD |
| Ekraani eraldusvõime | 1080 x 2408 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Corning Gorilla Glass 5 |
| Mälumaht | 128 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.1 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@30fps |
| Toetatud keeled | Eesti |
| Kaubamärk | Samsung |
| Värv | Sinine |
| Korpuse materjal | Klaas |
| WiFi-liides | + |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 5000 |
| Väljalaske aasta | 2022 |
| Mudel | Galaxy A23 5G |
| Näotuvastus | + |
| Eesmine kaamera | 8 MP |
| Tagumine kaamera | 50 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 12 |
| Ekraani suurus | 6.6 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | + |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Kaal koos akuga | 197 |
| Andurid | Kompass |
| Sidestandard | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Päritoluriik | Hiina |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Qualcomm SM6375 Snapdragon 695 5G |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 4 GB |
| Videokaardi mudel | Adreno 619 |
| Toetatud mälukaardid | Micro SDXC |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Aku garantii | 12 |
| Vaata lisaks | |

























































