Samsung Galaxy Xcover 7 128GB
Samsung Galaxy Xcover 7 128GB
Samsung Galaxy XCover7 SM-G556B 16,8 cm (6.6") Kaksik-SIM Android 14 5G USB t&uu..Vaata lisaks |
|
225.86 €
|
Poodi percte.eu |
Samsung Galaxy Xcover 7 (G556) Black 6.6 " PLS LCD 1080 x 2408 pixels Mediatek D..Vaata lisaks |
|
232.67 €
|
Poodi alfashop.ee |
Samsung SM-G556B Galaxy XCover 7 Dual SIM 5G 6GB RAM 128GB EE Black EUVaata lisaks |
|
233.73 €
|
Poodi eestipoisid.eu |
Samsung G556B/DS Xcover 7 6GB/128GB Black Enterprise Edition EU | SM-G556BZKDEEE..Vaata lisaks |
|
235.75 €
|
Poodi multo.eu |
Telefon Samsung Galaxy XCover 7 5G 128GB Enterprise Edition BlackTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
241.21 €
|
Poodi bigbox.ee |
Samsung G556B Galaxy Xcover 7 Blacksaa kätte 15 minutiga Tallinnas (t.p. 9:30-18:00), kiire tarne 2-3 tööpäevaga, 0% liising 40.2Eur ku |
|
241.21 €
|
Poodi rde.ee |
Samsung SM-G556B Galaxy XCover 7 Dual SIM 6GB RAM 128GB Enterprise Edition BlackVaata lisaks |
|
248.52 €
|
Poodi dakauf.eu |
Samsung Galaxy Xcover 7 Enterprise Edition, 6GB/128GB, Black SM-G556BZKDEEBVaata lisaks |
|
252.13 €
|
Poodi toppc.ee |
Telefon Samsung Galaxy xCover 7 5G 6/128GB BlackHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 269.0 € |
|
254.61 €*
|
Poodi kaup24.ee |
Samsung SM-G556B Galaxy XCover 7 Dual Sim 6+128GB Enterprise Edition blackVaata lisaks |
|
259.90 €
|
Poodi galador.ee |
Samsung mobiiltelefon Galaxy XCover 7 SM-G556BZKDEEE 6.6" 2408 x 1080 6 GB RAM, .. |
|
274.90 €
|
Poodi inserv.ee |
Samsung Galaxy XCover7 Enterprise Edition SM-G556BZKDEEE 128GB must 6,6" veekind.. |
|
278.39 €
|
Poodi ruumistruumi.ee |
Samsung Galaxy XCover 7 schwarz Enterprise Edition DACH 6+128GBVaata lisaks |
|
289.00 €
|
Poodi fotofabrikas.lt |
Mobiiltelefon Samsung Galaxy Xcover 7, 128GB, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 348.14 € |
|
299.99 €*
|
Poodi 1a.ee |
Mobiiltelefon Samsung Galaxy Xcover 7, 128GB, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 348.14 € |
|
299.99 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-18 10:20
! Teata veast| Bränd | Samsung |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1080 x 2408 |
| Mälumaht | 128 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| WiFi Direct liides | + |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Samsung |
| Värv | Must |
| Korpuse materjal | ABS-plastmass |
| WiFi-liides | + |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 4050 |
| Laadija kuulub komplekti | - |
| Mudel | Galaxy Xcover 7 |
| Eesmine kaamera | 5 MP |
| Tagumine kaamera | 50 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Ekraani suurus | 6.6 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Aku kiirlaadimine | - |
| Päritoluriik | Hiina |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| Taastatud | - |
| 5G kommunikatsiooni tugi | + |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Mediatek Dimensity 6100+ |
| Operatiivmälu (RAM) | 6 GB |
| Aku garantii | 12 |
| Vaata lisaks | |
































































