Philips 65PUS8818/12
Philips 65PUS8818/12
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2025-07-10 15:09
! Teata veast| Bränd | PHILIPS |
| Kategooria | Telerid |
| Kuva tüüp | Mini LED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| USB 2.0 liideste arv | 1 |
| DLNA | + |
| USB 3.x liideste arv | 1 |
| HDMI-pistikupesade arv | 4 |
| HDMI-pistikupesa tüüp | HDMI ARC |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Kuulub komplekti | Kaugjuhtimispult, 2 x AAA patareid, lauaalust, toitejuhe, kiirjuhend, ohutusjuhised ja õigusalane teave. |
| Garantii juriidilistele isikutele | 24 |
| Kaubamärk | Philips |
| Sügavus | 8.4 |
| Pinge | 240 |
| Helisüsteem | 2.0 ch |
| Heli võimsus | 40 |
| Toote kaal koos pakendiga | 33.9 |
| Värv | Grafiit |
| Kaal ilma aluseta | 23.6 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 120 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 300 x 300 |
| Taustvalgus | + |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 65PUS8818/12 |
| Seeria | PUS8818/12 |
| Laius | 145.1 |
| Kaal | 27.3 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.3 |
| Muud liidesed | Satelliitvastuvõtja liides |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 85 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| Pakendi kõrgus | 1.02 |
| Pakendi laius | 0.185 |
| Pakendi pikkus | 1.66 |
| Värvi nimi | Antratsiit |
| TV diagonaal | 56-65" |
| Energiatõhususe klass | E |
| Kõrgus | 83.4 |
| Ekraani diagonaal | 65 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google (Android) TV |
| Sügavus alusega | 28.1 |
| Kõrgus alusega | 90.5 |
| Sisemälu, GB | 16 |
| Pildi täiustussüsteemid | „P5 Picture Engine“ |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| Optiline audioühenduspesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Kontroll nutiseadme kaudu | + |
| Tootmisaasta | 2023 |
| Protsessori mudel | ARM Cortex-A73, 2000Mhz, Quad core |
| Vaata lisaks | |





































