Philips 43PUS8518/12
Philips 43PUS8518/12
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
| Bränd | PHILIPS |
| Kategooria | Telerid |
| Kuva tüüp | Mini LED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| USB 2.0 liideste arv | 1 |
| USB 3.x liideste arv | 1 |
| HDMI-pistikupesade arv | 4 |
| HDMI-pistikupesa tüüp | HDMI ARC |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Kuulub komplekti | Kaugjuhtimispult, 2 x AAA patareid, lauaalust, toitejuhe, kiirjuhend, ohutusjuhised ja õigusalane teave. |
| Garantii juriidilistele isikutele | 24 |
| Kaubamärk | Philips |
| Sügavus | 7.7 |
| Pinge | 240 |
| Helisüsteem | 2.0 (Stereo) |
| Heli võimsus | 20 |
| Toote kaal koos pakendiga | 12000 |
| Värv | Grafiit |
| Kaal ilma aluseta | 8.8 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 60 |
| VESA standard | 100 x 200 |
| Taustvalgus | + |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 43PUS8518/12 |
| Seeria | PUS8518/12 |
| Laius | 96.3 |
| Kaal | 9.2 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Funktsioonid | 3-poolne Ambilight 3, Ambilight Aurora, Ambilight Launch Animation, Ambilight Gamer Mode, Ambilight Lounge Mode, Ambilight Music, Ambilight Wall Colour Customization, Ambient Wake/Wake, Ambient Intelligence with XYZ Light Sensors, AMD FreeSync Premium, Alexa, "Amazon Prime TV", Automaatne mängurežiim, CalMAN Ready Disney+, Eco Mode, Google Assistant, Micro Dimming Pro, Natural Motion, Netflix, NVIDIA GeForce NOW, SimplyShare, Super Resolution, Extra Motion Clarity, USB salvestus (PVR), Voice Control, Wide Colour Gamut, YouTube. |
| Muud liidesed | Satelliitvastuvõtja liides |
| Energiatarve väljalülitatud olekus | 0.3 |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 50 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| Komplekt | - |
| Pakendi kõrgus | 0.695 |
| Pakendi laius | 0.14 |
| Pakendi pikkus | 1.1 |
| Värvi nimi | Antratsiit |
| TV diagonaal | 33-43" |
| Energiatõhususe klass | F |
| Kõrgus | 55.7 |
| Ekraani diagonaal | 43 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google (Android) TV |
| Sügavus alusega | 22.6 |
| Kõrgus alusega | 58.4 |
| Sisemälu, GB | 16 |
| Pildi täiustussüsteemid | „P5 Perfect Picture Engine“ |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| Optiline audioühenduspesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Kontroll nutiseadme kaudu | + |
| Tootmisaasta | 2023 |
| Protsessori mudel | ARM Cortex-A73, 2000Mhz, Quad core |
| Vaata lisaks | |











































