Philips 43PUS8118/12
Philips 43PUS8118/12
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2025-07-10 15:09
! Teata veast| Bränd | PHILIPS |
| Kategooria | Telerid |
| Kuva tüüp | Mini LED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| DLNA | - |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Philips |
| Sügavus | 7.8 |
| Pinge | 240 |
| Heli võimsus | 20 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 7.9 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 60 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 100 x 200 |
| Taustvalgus | + |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 43PUS8118/12 |
| Seeria | 4K Ambilight TV |
| Laius | 96.3 |
| Kaal | 8.2 |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Muud liidesed | CI+ |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 33-43" |
| Energiatõhususe klass | F |
| Aastane energiatarve | 51 |
| Kõrgus | 57 |
| Ekraani diagonaal | 43 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Muud |
| Sügavus alusega | 23.7 |
| Kõrgus alusega | 63 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| Optiline audioühenduspesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Protsessori mudel | Dual Core |
| Vaata lisaks | |









































